logo

VOLNÝ TV pro 500 000 domácností

Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s., známá pod značkou VOLNÝ, rozšiřuje pokrytí VOLNÝ TV – digitální televize přes telefonní linku. VOLNÝ TV je teď dostupná na dalších místech v Praze – v Bohnicích a Kobylisích, další lokality se plánují. V současné době tak VOLNÝ se svou službou digitální televize pokrývá přes půl milionu pevných linek v ČR. VOLNÝ TV lze navíc nyní získat na půl roku zdarma.

VOLNÝ nadále rozšiřuje počet lokalit, ve kterých je možné objednat digitální televizi VOLNÝ TV. Aktuálně je VOLNÝ TV k dispozici na více než 500.000 pevných linkách - v Praze (Vršovice, Strašnice, Vinohrady, Spořilov, Těšnov, Bohnice, Kobylisy a oblast Praha – střed), Brně, Ústí nad Labem, Hradci Králové a Plzni.

VOLNÝ navíc pro nové zákazníky připravil speciální nabídku VOLNÝ TV zdarma. Při objednání internetového připojení o rychlosti 2Mbit/s (služba VOLNÝ Internet, VOLNÝ Komplet nebo VOLNÝ Internet Extra) má zákazník možnost získat rozšířenou nabídku VOLNÝ TV Plus (31 kanálů) na 6 měsíců ZDARMA. Pokud si zákazníci navíc objednají balíček Kino Plus (obsahuje TV kanály: HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2 a neomezený přístup do videotéky HBO Digital) získají jej na 3 měsíce zdarma a poté jen za poloviční cenu (napořád).

"Naše společnost velmi intenzivně pracuje nejen na rozšiřování dostupnosti VOLNÝ TV, ale i na jejím obsahu. Vzhledem k zájmu zákazníků, kteří VOLNÝ TV využívají, neustále doplňujeme videotéku a díky spolupráci s HBO jsme schopni nabídnout velmi kvalitní obsah. V rámci unikátní služby HBO Digital, mají zákazníci v rámci paušálu k dispozici například filmy Harry Potter, Dům u jezera, Firewall, seriály IT Crowd nebo Bratrstvo neohrožených, či dokonce záznamy živých koncertů, např. Depeche Mode, Kylie Minogue nebo Monkey Business. Pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům mohli v příštím roce nabídnout další novinky a ještě zábavnější televizi," říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel Telekom Austria Czech Republic, a.s.

VOLNÝ TV je digitální televize založená na technologii IPTV (Internet Protocol Television), která umožňuje přenos televizního signálu prostřednictvím telefonních linek. Díky tomu může být zákazník zároveň připojen k neomezenému internetu, telefonovat a sledovat TV.

Kromě nabídky 40 televizních stanic VOLNÝ TV obsahuje i premiérové filmové kanály, videopůjčovnu (Video On Demand), unikátní filmotéku HBO Digital a další služby jako je fotoalbum, nebo hry. Součástí VOLNÝ TV je i funkce televizního programového průvodce (EPG), který poskytuje podrobné informace a obrázky k vybranému pořadu, hodnocení filmů apod., a to až na 14 dní dopředu. VOLNÝ TV je jedinečná svými funkcemi jako "Moje TV" - možnost vytvoření vlastního televizního kanálu, a unikátní funkce "Pustit od začátku" a "Pause TV" - zastavení živého vysílání. VOLNÝ TV lze získat spolu s modemem s možností použití i pro bezdrátové připojení k internetu za 1 Kč.

Vzhledem k blížící se digitalizaci, chce VOLNÝ nabídnou digitální televizi VOLNÝ TV i dalším zákazníkům v dalších místech ČR. Nové lokality přibudou už v průběhu následujících měsíců.

Článek ze dne 14. listopadu 2007 - středa

Další články od Czech On Line a. s.

VOLNÝ TV nabídne nový filmový kanál Nova Cinema

VOLNÝ TV pro 500 000 domácností

VOLNÝ TV na půl roku zdarma

VOLNÝ připojuje síť internetových kaváren a heren Cyber Café

VOLNÝ zrychluje centrálu Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy

Telekom Austria Czech Republic vstupuje na trh, vzniká spojením Czech On Line a ETEL

VOLNÝ.CZ spojuje hledání se Zlatými stránkami a spouští nový firemní katalog

HBO Comedy nově na VOLNÝ TV

VOLNÝ TV rozšiřuje pokrytí a míří do dalších českých měst

Internetové pokušení od VOLNÝ

VOLNÝ nabídne další neomezené volání pro domácnosti

VOLNÝ uvádí zábavnější televizi

HBO Digital od 1. srpna na VOLNÝ TV

VOLNÝ TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

VOLNÝ zvyšuje datové limity a nabízí film zdarma

VOLNÝ a eTel pod jednou střechou

VOLNÝ zve na Světový pohár ve vodním slalomu

VOLNÝ doprovodí Klokany do první ligy

VOLNÝ expanduje do dalších měst ČR

Telekom Austria přebírá eTel

VOLNÝ rozšiřuje svůj webový katalog o tipy na dovolenou v ČR

Přeprodejců VoIP služeb VOLNÝ přibývá

Housingové centrum VOLNÝ je v pořádku

VOLNÝ zvyšuje základní rychlost internetu všem zákazníkům

Febiofest na VOLNY.CZ

Bezdrátová síť VOLNÝ nově na technologii WiMax

VOLNÝ zvyšuje rychlost internetu na 2Mbs

VOLNÝ zesiluje boj se SPAMem, používá nejnovější technologie

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ rozšiřuje nejrychlejší vysokorychlostní síť ADSL2+ do dalších míst České republiky

Telekom Austria Group kupuje eTel