logo

VOLNÝ TV nabídne nový filmový kanál Nova Cinema

Telekomunikační operátor Telekom Austria Czech Republic a.s., známý pod značkou VOLNÝ, jako jeden z prvních na českém trhu nabídne v rámci své VOLNÝ TV nový filmový a seriálový kanál Nova Cinema. Ta bude k dispozici v rámci nabídky televizních kanálů formou - A la carte - za 5,- Kč měsíčně.

Kanál Nova Cinema byl na televizní trh uveden 1. prosince 2007. Společnost Telekom Austria Czech Republic (VOLNÝ) již získala souhlas Rady pro rozhlasové a televizní vysílání pro zařazení kanálu Nova Cinema do své programové nabídky a v současné době finalizuje jednání s provozovatelem stanic z rodiny Nova – společností CET 21. Do nabídky VOLNÝ TV by měl být nový filmový a seriálový kanál zařazen již v průběhu týdne.

VOLNÝ TV nabídne Nova Cinema v rámci své programové nabídky "A la carte", kde mají uživatelé služby možnost objednávat si ke svému programovému balíčku pouze jednotlivé kanály za velmi výhodných podmínek. Nova Cinema bude k dispozici za 5,- Kč měsíčně.

Nova Cinema je nový filmový kanál, první z rodiny Nova. Přináší nabídku filmů a seriálů nejrůznějších žánrů (komedie, drama, romantika, rodinné filmy, akční trháky, thrillery a seriály). Nechybí ani oblíbené novinky z filmového světa o známých tvářích showbyznysu a natáčení hollywoodských filmů.

VOLNÝ TV je digitální televize přes telefonní linku (založená na technologii IPTV – Internet Protocol Television). Díky tomu může být zákazník zároveň připojen k neomezenému internetu, telefonovat a sledovat TV.

Kromě nabídky 40 televizních stanic VOLNÝ TV obsahuje i premiérové filmové kanály, videopůjčovnu (Video On Demand), unikátní filmotéku HBO Digital a další služby jako je fotoalbum, nebo hry. Součástí VOLNÝ TV je i funkce televizního programového průvodce (EPG), který poskytuje podrobné informace a obrázky k vybranému pořadu, hodnocení filmů apod., a to až na 14 dní dopředu. VOLNÝ TV je jedinečná svými funkcemi jako „Moje TV“ - možnost vytvoření vlastního televizního kanálu, a unikátní funkce "Pustit od začátku" a "Pause TV" - zastavení živého vysílání. VOLNÝ TV lze získat spolu s modemem s možností použití i pro bezdrátové připojení k internetu za 1 Kč.

V současné době mohou zákazníci, kteří si objednají internetové připojení od VOLNÝ o rychlosti 2Mbit/s, získat rozšířenou nabídku VOLNÝ TV Plus (31 kanálů) na 6 měsíců ZDARMA. Pokud si zákazníci navíc objednají balíček Kino Plus (obsahuje TV kanály: HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2 a neomezený přístup do videotéky HBO Digital) získají jej na 3 měsíce zdarma a poté jen za poloviční cenu (napořád).

Článek ze dne 11. prosince 2007 - úterý

Další články od Czech On Line a. s.

VOLNÝ TV nabídne nový filmový kanál Nova Cinema

VOLNÝ TV pro 500 000 domácností

VOLNÝ TV na půl roku zdarma

VOLNÝ připojuje síť internetových kaváren a heren Cyber Café

VOLNÝ zrychluje centrálu Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy

Telekom Austria Czech Republic vstupuje na trh, vzniká spojením Czech On Line a ETEL

VOLNÝ.CZ spojuje hledání se Zlatými stránkami a spouští nový firemní katalog

HBO Comedy nově na VOLNÝ TV

VOLNÝ TV rozšiřuje pokrytí a míří do dalších českých měst

Internetové pokušení od VOLNÝ

VOLNÝ nabídne další neomezené volání pro domácnosti

VOLNÝ uvádí zábavnější televizi

HBO Digital od 1. srpna na VOLNÝ TV

VOLNÝ TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

VOLNÝ zvyšuje datové limity a nabízí film zdarma

VOLNÝ a eTel pod jednou střechou

VOLNÝ zve na Světový pohár ve vodním slalomu

VOLNÝ doprovodí Klokany do první ligy

VOLNÝ expanduje do dalších měst ČR

Telekom Austria přebírá eTel

VOLNÝ rozšiřuje svůj webový katalog o tipy na dovolenou v ČR

Přeprodejců VoIP služeb VOLNÝ přibývá

Housingové centrum VOLNÝ je v pořádku

VOLNÝ zvyšuje základní rychlost internetu všem zákazníkům

Febiofest na VOLNY.CZ

Bezdrátová síť VOLNÝ nově na technologii WiMax

VOLNÝ zvyšuje rychlost internetu na 2Mbs

VOLNÝ zesiluje boj se SPAMem, používá nejnovější technologie

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ rozšiřuje nejrychlejší vysokorychlostní síť ADSL2+ do dalších míst České republiky

Telekom Austria Group kupuje eTel