logo

VOLNÝ TV rozšiřuje pokrytí a míří do dalších českých měst

Český telekomunikační operátor VOLNÝ, který v srpnu spustil svou službu VOLNÝ TV, nyní rozšiřuje dostupnost své služby. Nově je služba VOLNÝ TV dostupná v Praze v oblasti Vinohrad, Těšnova a Praha-střed a nově také v Ústí nad Labem, Hradci Králové a Plzni. VOLNÝ rovněž pracuje na rozšíření služeb a programové nabídky.

VOLNÝ TV není jen standardní digitální televize, ale interaktivní služba s řadou přidaných funkcí (elektronický programový průvodce, on-line videopůjčovna, možnost zastavit nebo od začátku spustit aktuální program, on-line fotoalbum, hry, atd.). Jednou z hlavních výhod VOLNÝ TV je možnost vytvoření vlastního televizního kanálu – "Moje TV".

Cena základní TV služby včetně pronájmu modemu a set top boxu je 297,- Kč měsíčně (včetně DPH). Službu VOLNÝ TV uvedl VOLNÝ na trh 1.srpna tohoto roku. V prvním měsíci byla televize dostupná v Praze (Vršovice, Strašnice, Spořilov) a v Brně. Nyní VOLNÝ rozšířil nabídku své VOLNÝ TV i do dalších lokalit v Praze a také v dalších městech – Ústí nad Labem, Hradci Králové a Plzni. Další rozšíření pokrytí je plánováno do konce roku.

VOLNÝ rovněž připravuje rozšíření interaktivních služeb a programové nabídky. V rámci VOLNÝ TV mohou zákazníci, kteří mají objednané programy HBO rovněž využívat i unikátní službu HBO Digital. Ta za měsíční paušál nabízí premiérový obsah stanice HBO. Nabídka v rámci HBO Digital se v posledních týdnech rozšířila. Do konce roku je plánována nabídka až 300 titulů. Mezi nejatraktivnější a nejstahovanější patřil v srpnu seriál IT Crowd, v nabídce je dále Harry Potter nebo horor Firewall.

"VOLNÝ TV přinesla zákazníkům nový pohled na televizní zábavu. Naši zákazníci oceňují především volnost, kterou jim přináší jak unikátní služba HBO Digital - která jim umožňuje sledovat svůj oblíbený film či seriál kdykoliv na něj mají chuť, ale také možnost objednat si k základní nabídce jen jednotlivé TV kanály dle individuálního zájmu. Oproti klasické digitální televizi, která nabízí pouze standardní nabídku, VOLNÝ TV nabízí mnoho rozšířených služeb jako je například on-line videopůjčovna nebo fotoalbum. V souvislosti s digitalizací v ČR, která se v současné době chystá např. i v Ústí nad Labem, kde jsme aktuálně začali VOLNÝ TV nabízet, je ohlas na tuto variantu digitální televize velmi kladný," uvádí Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

VOLNÝ TV je kabelová digitální televize založená na technologii IPTV (Internet Protocol Television), která umožňuje přenos televizního signálu prostřednictvím telefonních linek. Díky tomu mohou zákazníci využívat v rámci služby tripple play současně telefonní služby, vysokorychlostní přístup k internetu a TV služby.

Kromě nabídky téměř 40 televizních stanic VOLNÝ TV obsahuje i premiérové filmové kanály, službu elektronického programového průvodce, on-line videopůjčovnu (Video On Demand), unikátní službu HBO Digital a další služby jako je fotoalbum, nebo hry. Součástí služby je i funkce televizního programového průvodce (EPG), který poskytuje podrobné informace a obrázky k vybranému pořadu, hodnocení filmů apod., a to až na 14 dní dopředu.

Jednou z hlavních výhod VOLNÝ TV je možnost vytvoření vlastního televizního kanálu – "Moje TV". Cena základní TV služby včetně pronájmu špičkového modemu a set top boxu, který umožňuje u vybraných programů zastavení živého vysílání, či puštění aktuálního programu od začátku, je 297,- Kč měsíčně.

VOLNÝ nabízí službu VOLNÝ TV v balíčku s neomezeným vysokorychlostním internetem 2 Mbit/s a s výhodným voláním, a to za cenu od 996,- Kč měsíčně (s DPH), včetně pronájmu telefonní linky.

Zákazník, který chce službu VOLNÝ TV využívat, si musí objednat nebo mít zřízenu službu VOLNÝ INTERNET na síti VOLNÝ (na bázi LLU).

Článek ze dne 13. září 2007 - čtvrtek

Další články od Czech On Line a. s.

VOLNÝ TV nabídne nový filmový kanál Nova Cinema

VOLNÝ TV pro 500 000 domácností

VOLNÝ TV na půl roku zdarma

VOLNÝ připojuje síť internetových kaváren a heren Cyber Café

VOLNÝ zrychluje centrálu Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy

Telekom Austria Czech Republic vstupuje na trh, vzniká spojením Czech On Line a ETEL

VOLNÝ.CZ spojuje hledání se Zlatými stránkami a spouští nový firemní katalog

HBO Comedy nově na VOLNÝ TV

VOLNÝ TV rozšiřuje pokrytí a míří do dalších českých měst

Internetové pokušení od VOLNÝ

VOLNÝ nabídne další neomezené volání pro domácnosti

VOLNÝ uvádí zábavnější televizi

HBO Digital od 1. srpna na VOLNÝ TV

VOLNÝ TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

VOLNÝ zvyšuje datové limity a nabízí film zdarma

VOLNÝ a eTel pod jednou střechou

VOLNÝ zve na Světový pohár ve vodním slalomu

VOLNÝ doprovodí Klokany do první ligy

VOLNÝ expanduje do dalších měst ČR

Telekom Austria přebírá eTel

VOLNÝ rozšiřuje svůj webový katalog o tipy na dovolenou v ČR

Přeprodejců VoIP služeb VOLNÝ přibývá

Housingové centrum VOLNÝ je v pořádku

VOLNÝ zvyšuje základní rychlost internetu všem zákazníkům

Febiofest na VOLNY.CZ

Bezdrátová síť VOLNÝ nově na technologii WiMax

VOLNÝ zvyšuje rychlost internetu na 2Mbs

VOLNÝ zesiluje boj se SPAMem, používá nejnovější technologie

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ rozšiřuje nejrychlejší vysokorychlostní síť ADSL2+ do dalších míst České republiky

Telekom Austria Group kupuje eTel