logo

VOLNÝ zrychluje centrálu Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy

Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s., známá pod značkou VOLNÝ, daruje Zdravotnické záchranné službě hl. m. Praha - územní středisko záchranné služby k jejímu 150. výročí své internetové služby. Vysokorychlostní připojení k internetu v celkové hodnotě 150 000 Kč na období jednoho roku bude sloužit centrále v Korunní ulici.

Společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s., která nabízí své služby pod značkou VOLNÝ, se rozhodla podpořit Zdravotnickou záchrannou službu hl. m. Prahy - územní středisko záchranné služby (dále jen ZZS HMP - ÚSZS) sponzorským darem ve formě bezplatného poskytnutí svého vysokorychlostního internetového připojení. Toto připojení přispěje k zvýšení efektivity a celkovému zlepšení funkčnosti centrály pražské zdravotnické záchranky, což bude mít pozitivní dopad na provoz dalších činností ZZS HMP - ÚSZS, které jsou důležité pro obyvatele na celém území hl. m. Praha.

Zdravotnictví je oblastí, kde angažovanost soukromých firem je více jak žádoucí. Tlak na kvalitu služeb je téměř neustálý a nové investice do jejich rozvoje jsou vždy investicí do celé společnosti, které se několikanásobně vyplatí. Společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s. se tak začleňuje mezi firmy, které jsou aktivní v oblasti společenské odpovědnosti firem.

"150. výročí tak významné organizace, jako je ZZS HMP - ÚSZS, nemůže zůstat bez povšimnutí. Její činnosti jsou naprosto klíčové pro celou Prahu a ZZS HMP - ÚSZS si bezpochyby zaslouží aktivní podporu od soukromého sektoru. Naší společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s. se značkou VOLNÝ a ZZS HMP - ÚSZS spojuje slůvko – rychlost. Pokud naše rychlost moderních technologií a služeb může napomoci zvýšit rychlost práce a efektivitu ZZS HMP - ÚSZS, je to ideální propojení, které bude mít opětovný praktický přínos při záchranných akcích v pražském terénu," řekl Clemens Wohlmuth, generální ředitel Telekom Austria Czech Republic, a.s.

"Díky firmě Telekom Austria Czech Republic, a.s. ušetříme ročně 240 tisíc korun, což je pro náš již napnutý rozpočet významnou pomocí. Protože finančních prostředků není nikdy dost a provoz záchranné služby je nákladný i proto, že sponzoři se k nám zrovna nehrnou a úhrada výkonů ze zdravotního pojištění zdaleka nepokrývá celkové náklady na provoz, vítáme každého, kdo takovým způsobem i tak významnou částkou přispěje do našeho rozpočtu. Proto firmě děkuji za celou organizaci." uvedl MUDr. Zdeněk Schwarz ředitel ZZS HMP - ÚSZS.

ZZS HMP - ÚSZS slaví tento rok 150. výročí svého působení a 20. výročí svých leteckých záchranných služeb. Při této příležitosti pořádá mezinárodní konferenci o přednemocniční neodkladné péči v ČR (EU), která se koná ve dnech 10. - 12. října v hlavní budově Magistrátu hl. m. Praha. Záštitu nad touto prestižní konferencí převzal primátor hl. m. Prahy, MUDr. Pavel Bém. Kromě konference pro přední odborníky z celé Evropy ZZS HMP - ÚSZS připravila pro širokou veřejnost předváděcí akci svých služeb na Staroměstském náměstí, která bude probíhat celý den 10. října. Nedílnou součástí je demonstrace první pomoci, o kterou pravidelně jeví velký zájem pražské školy, ale hojně ji navštěvují i ostatní Pražané. Akcemi k oslavě významného výročí chce ZZS HMP - ÚSZS pražské populaci přiblížit své služby a upozornit na důležitost správné znalosti poskytování první pomoci.

Článek ze dne 9. října 2007 - úterý

Další články od Czech On Line a. s.

VOLNÝ TV nabídne nový filmový kanál Nova Cinema

VOLNÝ TV pro 500 000 domácností

VOLNÝ TV na půl roku zdarma

VOLNÝ připojuje síť internetových kaváren a heren Cyber Café

VOLNÝ zrychluje centrálu Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy

Telekom Austria Czech Republic vstupuje na trh, vzniká spojením Czech On Line a ETEL

VOLNÝ.CZ spojuje hledání se Zlatými stránkami a spouští nový firemní katalog

HBO Comedy nově na VOLNÝ TV

VOLNÝ TV rozšiřuje pokrytí a míří do dalších českých měst

Internetové pokušení od VOLNÝ

VOLNÝ nabídne další neomezené volání pro domácnosti

VOLNÝ uvádí zábavnější televizi

HBO Digital od 1. srpna na VOLNÝ TV

VOLNÝ TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

VOLNÝ zvyšuje datové limity a nabízí film zdarma

VOLNÝ a eTel pod jednou střechou

VOLNÝ zve na Světový pohár ve vodním slalomu

VOLNÝ doprovodí Klokany do první ligy

VOLNÝ expanduje do dalších měst ČR

Telekom Austria přebírá eTel

VOLNÝ rozšiřuje svůj webový katalog o tipy na dovolenou v ČR

Přeprodejců VoIP služeb VOLNÝ přibývá

Housingové centrum VOLNÝ je v pořádku

VOLNÝ zvyšuje základní rychlost internetu všem zákazníkům

Febiofest na VOLNY.CZ

Bezdrátová síť VOLNÝ nově na technologii WiMax

VOLNÝ zvyšuje rychlost internetu na 2Mbs

VOLNÝ zesiluje boj se SPAMem, používá nejnovější technologie

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ nabídne nejlevnější rychlý internet na trhu

VOLNÝ rozšiřuje nejrychlejší vysokorychlostní síť ADSL2+ do dalších míst České republiky

Telekom Austria Group kupuje eTel