logo Google Czech Republic, s.r.o.

Acer Chromebook přichází na český trh

Společnost Acer ve spolupráci s Googlem jako první oficiálně uvádí na český trh Chromebooky. Jde o nový typ počítače, který v sobě skloubí rychlost, bezpečnost a pohodlí automatické synchronizace operačního systému Chrome OS. K dispozici je i s dotykovou obrazovkou.

Acer Chromebook je špičkový přenosný notebook s dostatečnou kapacitou baterie na celý den na jediné nabití. S rychlým bezdrátovým připojením máte snadný přístup k webovým médiím, která si vychutnáte na displeji s vysokým rozlišením. Dodává se s obrazovkami s úhlopříčkou 11" a 13" - zaručeně si vyberete model, který vyhovuje vašim potřebám.

Chromebooky jsou stvořené pro web, ale fungují i bez internetového připojení. Jejich výhodou je také jednoduchost a možnost sdílení mezi více uživateli.

"Acer byl jednou z prvních značek, které začaly vyvíjet a prodávat notebooky s operačním systémem Chrome OS. Dnešním dnem jako první oficiálně uvádíme Chromebooky na český trh. Od prvního dne prodeje je k dispozici nejen plné portfolio Chromebooků Acer, ale pro naše zákazníky i obchodní partnery také špičkový tým technické podpory," říká Tomáš Čech, Region Director, Acer Central Europe 2.

Acer Chromebooky přicházejí ve čtyřech modelech a splňují potřeby těch, kdo hledají cenově dostupné zařízení s vysokým výkonem. Acer Chromebook je možné pořídit již za bezmála 6 tisíc Kč. Je lehký, přenosný s výdrží baterie 8,5 hodin.

S Chromebooky uživatelé také získají další výhody:

Na Chromebooku jsou již předinstalovány webové aplikace Google a k dispozici je i více než 30 tisíc dalších aplikací, témat a rozšíření v Internetovém obchodě Chrome.

Článek Google Czech Republic, s.r.o. ze dne 27. listopadu 2014 - čtvrtek

Další články od Google Czech Republic, s.r.o.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink