logo Google Czech Republic, s.r.o.

Google soutěž pro mladé výtvarníky o nejlepší fotbalový Doodle

Google představuje zajímavou mezinárodní soutěž pro mladé výtvarníky nazvanou "Barevný svět Google – Miluji fotbal". Soutěž je určena pro děti ve věku 4 až 17 let z celého světa.

České děti mají jedinečnou šanci navrhnout originální fotbalový Doodle -sváteční logo Google. Úkolem je vytvořit sváteční logo Googlu na domovskou stránku vyhledávače, tzv. Doodle. Celosvětové vítězné logo se na domovské stránce Googlu objeví 11.7. 2010.

Soutěž je otevřena všem dětem a dospívajícím ze zúčastněných zemí, přičemž jedinou podmínkou je věk v rozmezí 4 až 17 let. Úkolem mladých výtvarníků bude vytvořit obrázek na téma lásky k fotbalu, který se nebude vázat k žádnému konkrétnímu týmu, jemuž autor fandí.

Zaslaná sváteční loga Google budou hodnocena po umělecké stránce, svou nápaditostí a výstižností tématu. Soutěž má dvě úrovně: národní a mezinárodní. Z českých příspěvků vybere český tým Googlu deset nejlepších návrhů, které budou vystaveny a proběhne veřejné hlasování.

Návrh s nejvíce hlasy se stane vítězem a bude po 24 hodin vystaven 14.6. 2010 na domovské stránce Google.cz.

Vítěz národního kola postupuje automaticky do celosvětové soutěže, v níž bude o nejlepší návrh hlasovat veřejnost z celého světa. Vítězný návrh se poté objeví na domovské stránce Google všech zúčastněných zemí a zde bude vystaven po 24 hodin 11.7. 2010. Vítěz a druhý nejlepší návrh dostanou zajímavé ceny.

Vzhledem k tomu, že jde o mezinárodní soutěž, jíž se účastní i země s nižší penetrací internetu, kromě návrhů zaslaných emailem na barevnysvetgooglu@gmail.com, přijímá Google i návrhy zaslané poštou, protože chce soutěž zpřístupnit co největšímu počtu mladých lidí. Pro účast v soutěži mohou mladí autoři zasílat své návrhy naadresu : Google – soutěž, P.O. Box 8, 111 21 Praha 1.

Další články k tématům - Doodle - fotbalový - Google - mezinárodní - návrhy - nejlepší - soutěž - sváteční

Článek Google Czech Republic, s.r.o. ze dne 13. dubna 2010 - úterý

Další články od Google Czech Republic, s.r.o.