logo Google Czech Republic, s.r.o.

Vylepšení Map Google pro mobilní zařízení

Uživatelé Map Google se dočkali významného vylepšení pro chytré telefony a tablety s OS Android, které budou již brzy dostupné pro iPhone a iPad. Součástí vylepšení jsou také nové funkce v navigaci nebo v systému hodnocení Zagat.

Mezi největší přínosy patří rychlý a snadný způsob, jak vizuálně procházet a objevovat skvělá místa, aniž byste museli klíčové slovo napsat.

Inovaci zaznamenala také navigace. Kromě aktuálních dopravních informací jsme přidali dvě nové funkce. V případě dopravní zácpy vám aplikace automaticky nabídne detailní informace o problémech na cestě a v případě nehod rychlejší alternativní trasu.

V aplikaci můžete snadno vizuálně procházet a objevovat skvělá místa, aniž byste museli klíčové slovo napsat. Jednoduše kliknete na vyhledávací pole, které vám nabídne restaurace, bary, hotely, obchody a mnoho dalšího ve vašem okolí.

U míst na mapě najdete možnost 5 hvězdičkového ohodnocení, takže můžete rychle rozeznat, které bary, kavárny a restaurace jsou nejoblíbenější. Tento přehledný způsob hodnocení ocení zejména uživatelé mobilních telefonů.

Díky zpřístupnění nové aplikace pro Android tablety a již brzo pro iPady, můžete prozkoumat svět z pohodlí vašeho obýváku.

Další články k tématům - Android - iPad - iPhone - navigace - telefon - vyhledávání

Článek Google Czech Republic, s.r.o. ze dne 11. července 2013 - čtvrtek

Další články od Google Czech Republic, s.r.o.