logo Greendata s.r.o.

Greenhousing rozšiřuje portfolio svých služeb služeb

Společnost Greendata představuje kompletně nové portfolio. Na trh uvádí celkem šest produktů a služeb, které pomohou zákazníkům ušetřit své nejcennější zdroje, tedy pracovní sílu, čas a peníze.

Jedná se mimo jiné i o odpověď na novou vlnu ekonomické recese, jíž čelí především majitelé z řad menších a středních podniků. Greendata zároveň představuje své první technické řešení - Geografický high-availability cluster Greenhousing.

Nové produkty Greenhousing

Generace Dedikovaných serverů Greenhousing:

Generace Managed serverů Greenhousing:

Generace technického řešení Geografický high-availability cluster Greenhousing:

"Současným trendem je snižování celkových provozních nákladů, ať už se jedná o pracovní síly, čas nebo peníze. Z tohoto důvodu jsem se rozhodli rozšířit portfolio nabízených služeb, abychom tak pomohli společnostem ušetřit a zároveň zjednodušit správu výpočetní infrastruktury", říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata.

Společnost kromě nového portfolia představuje bonusy pro předplatitele. V případě, že zákazník předplatí své služby kvartálně, ušetří z celé částky 5 %, v případě půl roku pak 10 % a u ročního předplatného ušetří celých 15 %, což představuje téměř dva měsíce zdarma.

Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

Další články k tématům - AMD - cluster - CPU - datacentrum - housing - infrastruktura - RAID - RAM - server - zdarma - Zdeněk Maršál

Článek Greendata s.r.o. ze dne 17. ledna 2012 - úterý

Další články od Greendata s.r.o.