logo Greendata s.r.o.

Greenhousing rozšiřuje své zelené portfolio IT služeb

Společnost Greendata představuje dva nové produkty, které pomohou zákazníkům ušetřit čas i peníze. Část zisku z pronájmu služeb Greenhousing poputuje již tradičně na vybrané zelené projekty.

4. generace Dedikovaných serverů Greenhousing

Dedikovaný server E3 je fyzický server o parametrech: CPU Intel Xeon E3 1220 (3.3GHz), RAM 16GB ECC, DISK 2 X 1TB v RAID1, IPMI (24/7 KVM).

Neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps za 2990 Kč měsíčně.

3. generace Managed serverů Greenhousing

Managed server E3 vychází z HW dedikovaného serveru stejnojmené řady s tím rozdílem, že ve svém základu má již započítanou zákaznickou podporu.

Cena Managed serveru E3 je 3390 Kč měsíčně.

"Rozvoj produktů a služeb, které zákazníkům šetří čas a především peníze, vždy patřil mezi hlavní priority Greenhousingu. Nová nabídka navíc kopíruje rostoucí požadavky hostingového trhu ať již v oblasti HW, tak i v přenosových rychlostech, a proto jsem přesvědčený, že uspokojí potřeby všech případných zájemců", říká Petr Hromádko, výkonný ředitel technologického úseku společnosti Greendata.

Společnost Greendata tvoří fond odpovědnosti, do kterého každoročně putuje 10 % ze zisku firmy po zdanění na podporu zelených projektů.

Další články k tématům - CPU - dedikovaný server - managed server - server - Xeon - Petr Hromádko

Článek Greendata s.r.o. ze dne 19. dubna 2013 - pátek

Další články od Greendata s.r.o.