logo HSI, spol. s r.o.

HSI, spol. s r.o.

HSI, člen skupiny Unicorn, nabízí řešení a služby z oblasti geoinformatiky již více než 20 let. Realizuje komplexní IT řešení s geografickou podporou. Navrhuje a implementuje provozně-technické a geografické informační systémy, informační systémy pro správu majetku a facility management i software pro tvorbu, zpracování, správu a kontrolu graficky orientovaných dat. Nedílnou součástí je vývoj vlastních aplikací, které si nacházejí stále širší uplatnění v celé řadě průmyslových odvětví.

Unicorn je dynamická skupina společností poskytující komplexní služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. Již od roku 1990 je posláním skupiny přinášet klientům konkurenční výhodu a vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím špičkových informatických produktů a služeb poskytovaných v dohodnuté kvalitě, kvantitě, termínu a rozpočtu.

100% podíl HSI v dubnu 2016 odkoupila společnost Unicorn Systems. Unicorn Systems a.s. je renomovaný evropský poskytovatel největší informačních systémů a řešení z oblasti ICT. Po akvizici HSI zůstává i nadále samostatnou společností.

Aktuální články od HSI, spol. s r.o.