logo HSI, spol. s r.o.

Rozvoj mapových služeb ČEZ s oceněním v soutěži IEA 2012

Společnost HSI se umístila s projektem Rozvoj mapových služeb ČEZ na 1. místě v kategorii Průmysl a energetika v soutěži Internet Effectiveness Awards 2012 (IEA 2012).

Dne 20.9. 2012 se konal v prostorách paláce Lucerna slavnostní galavečer 7. ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards 2012, na kterém byla předána ocenění v soutěži o nejefektivnější internetové řešení - Internet Effectiveness Awards 2012.

Ocenění v kategorii Průmysl a energetika získávají internetová řešení, která nejefektivněji využívají internet nebo on-line média v oboru průmyslu a energetiky. Hodnoceny jsou úspěchy on-line aplikací, mobilních řešení, webových prezentací a komunikačních kampaní. Měřítkem úspěchu je celkový obchodní nebo marketingový přínos vztažený k nákladům na internetové řešení. Vyhodnocovány jsou obchodní výsledky, zkvalitňování služeb a marketingové přínosy.

"Ocenění Internet Effectiveness Awards 2012 si velmi vážíme a jsme rádi, že společnost ČEZ, a.s. je s naší aplikací a zvoleným způsobem řešení spokojena. Geoportál šetří čas a výrazně usnadňuje jeho uživatelům získání prostorových informací o sítích. Oblíbenost řešení je patrná také z počtu elektronicky podaných žádostí, který krátce po spuštění aplikace překonal 80% hranici. Celý proces je nyní plně automatický, ovládá jej výhradně žadatel", říká Jiří Lagner, ředitel pro strategii ze společnosti HSI, spol. s r.o.

Aplikace Rozvoj mapových služeb ČEZ byla spuštěna 1.1. 2012. Základní cíle projektu jsou směrovány ke stavební veřejnosti, projektantům a úřadům územního plánování. Jedná se zejména o zkrácení doby zpracování žádosti stavebníků a možnost komunikovat výhradně elektronicky bez nutnosti osobních návštěv včetně plné automatizace zpracování dat. Na projektu spolupracovaly týmy pod vedením Františka Fialy (ČEZ, a.s.) a Zdeňka Švenky (HSI, spol. s r.o.).

Soutěž Internet Effectiveness Awards 2012 se konala pod záštitou Asociace dodavatelů internetových řešení.

Další články k tématům - ČEZ - IEA - ocenění - soutěž - Jiří Lagner

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 26. září 2012 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.