logo HSI, spol. s r.o.

Zemřel ředitel a jednatel společnosti HSI Ing. Ladislav Bečvařík

Představitelé společnosti HSI, spol. s r. o., dodávající geografické informační systémy, s velkým zármutkem oznámili, že v pondělí ráno 26.10. 2015 zemřel ředitel a jednatel společnosti Ing. Ladislav Bečvařík.

Společnost HSI spol. s r. o. ztrácí vynikajícího manažera a kolegu s vysokými nároky, kolegu, který dokázal svým přístupem motivovat k překonávání překážek. Ztrácí také přítele, který měl vždy otevřené dveře a vždy dokázal nalézt osobní přístup ke každému ze spolupracovníků.

Ing. Ladislav Bečvařík byl spoluzakladatelem firmy HSI, spol. s r.o. a pod jeho vedením vznikla společnost, která po celou dobu své existence vykazuje dlouhodobě vynikající a stabilní výsledky ve všech oblastech své působnosti.

Aktivně se podílel na řadě významných úspěchů společnosti na domácích, ale i na zahraničních trzích. Ve všech aktivitách kladl důraz na zákaznický přístup a vysokou kvalitu řešení HSI.

"Láďu si budeme pamatovat nejen jako vynikajícího odborníka, ale především jako vstřícného a empatického kolegu a přítele. Jeho ztráta je pro nás velmi smutnou zprávou. Přesto věříme, že dokážeme na Láďův odkaz navázat a zajistíme plný rozsah služeb tak, abychom i nadále byli spolehlivými a preferovanými obchodními partnery, kolegy a přáteli a dále rozvíjeli odkaz, kterým jsme nejen vůči němu zavázáni“, doplňuje Miroslav Kaňka, prokurista společnosti HSI.

Za vedení společnosti HSI:

Další články k tématům - Ladislav Bečvařík

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 27. října 2015 - úterý

Další články od HSI, spol. s r.o.