logo NAVISYS s.r.o.

Microsoft Dynamics NAV pro KRÁLOVOPOLSKÁ RIA dodá NAVISYS

Zakázku na implementaci informačního systému pro KRÁLOVOPOLSKÁ RIA, a.s. získala společnost NAVISYS s.r.o. Projekt byl zahájen v říjnu 2012 procesní analýzou. Předpokládaný termín ukončení projektu je plánován 31.3. 2013.

Královopolská RIA, a.s. využívala lokální ekonomický systém a několik nepropojených aplikací. Tato infrastruktura však nebyla dostatečně pružná a nesplňovala parametry komplexního informačního systému, a proto se rozhodla pro vypsání výběrového řízení na dodávku a implementaci informačního systému.

Tohoto řízení se zúčastnila i společnost NAVISYS. Ta přišla s nabídkou ERP řešení Microsoft Dynamics NAV s vertikálním řešením BIZ4BuildIn, určené pro projektově řízené firmy.

O společnosti KRÁLOVOPOLSKÁ RIA, a.s.

KRÁLOVOPOLSKÁ RIA, a.s. je inženýrsko-dodavatelská společnost, která se dlouhodobě orientuje na vyšší typy dodávek v oborech jaderná energetika, chemie a petrochemie, čištění a úprava vod. Mezi její hlavní aktivity se řadí tvorba projektové dokumentace technologických celků, konstrukční dokumentace zařízení, pevnostních výpočtů potrubí, nádrží, aparátů a konstrukcí, kompletace, dodávka a montáž dílčích technologických celků, technická pomoc a spolupráce při funkčních zkouškách a uvádění zařízení do provozu.

Další články k tématům - analýza - Dynamics - ERP - infrastruktura - NAV

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 6. února 2013 - středa

Další články od NAVISYS s.r.o.

Nabídka zaměstnání NAVISYS s.r.o.