share itpoint.cz

Oerlikon Balzers používá Microsoft Dynamics NAV i v České republice

Společnost NAVISYS zajišťuje pro Oerlikon Balzers implementaci a nastavení finančních části systému a poskytuje podporu uživatelům ekonomického oddělení při uvádění systému Microsoft Dynamics NAV do provozu v pobočce pro ČR v Jihlavě.

Na začátku roku 2016 byl NAVISYS vybrán jako nejvhodnější partner pro implementaci verze Microsoft Dynamics NAV 2015 pro českou pobočku společnosti Oerlikon Balzers. Lokální část systému pokrývá oblasti účetnictví, majetku, finančního controllingu a reportingu. Součástí korporátního řešení jsou pak oblasti logistiky a výroby.

V průběhu roku 2016 provedl NAVISYS implementaci systému a zaškolil uživatele. V období prázdnin pak došlo ke spuštění do ostrého provozu.

V rámci mezinárodního uskupení Oerlikon Balzers používaly jednotlivé pobočky ve skupině nesjednocené informační systémy. Tyto informační systémy mnohdy nebyly komplexní a existovalo tak mnohdy více specializovaných systémů, z nichž některé nebyly datově propojeny s ostatními. To zaměstnancům dlouhodobě komplikovalo práci a znesnadňovalo korporátní reporting.

Vzhledem k narůstající náročnosti a neustálému technologickému rozvoji výroby vznikla potřeba nasazení komplexního informačního systému, který propojí funkční oblasti do jednoho celku a bude jednotný napříč všemi mezinárodními pobočkami. Pobočky zároveň potřebují vzájemně sdílet a snadno získávat aktuální informace v požadované struktuře.

Vzhledem k uvedeným potřebám zvolila společnost Oerlikon Balzers podnikové řešení Microsoft Dynamics NAV, které díky mezinárodní platformě využijí všechny firmy ve skupině a současně vyhovuje legislativnímu prostředí jednotlivých zemí.

O společnosti Oerlikon Balzers

Společnost Oerlikon Balzers, s pobočkou pro ČR sídlící v Jihlavě, patří mezi světové lídry poskytující ochranné povlaky strojů a nástrojů pro zpracování kovů a plastů. Tyto povlaky vyvinuté firmou Oerlikon Balzers, s obchodní značkou BALINIT,jsou extrémně tenké, vyznačují se vysokou tvrdostí a redukují tření a díky tomu výrazně zlepšují výkonnost a životnost součástek a nástrojů.

Firma Oerlikon Balzers také vyvíjí inovativní postupy, vyrábí a prodává povlakovací zařízení a nabízí dynamicky se rozšiřující servis povlakování. V dnešní době vlastní přes 100 povlakovacích center ve více než 30-ti zemích světa.

Článek NAVISYS s.r.o. ze dne 1. září 2016 - čtvrtek, čteno 756x

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Další články NAVISYS s.r.o.

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Co je nového v Dynamics NAV 2017

Pokročilé plánování výroby a zdrojů s Pl...

Oerlikon Balzers používá Microsoft Dynam...

Jet Professional 2017 pro pokročilý repo...

Akvizice Ortems společností Dassault Sys...

Optimalizace plánování výroby a zdrojů s...

NAVISYS certifikuje proces pro implement...

Firemní intranet Cofely na platformě Mic...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řídí ...

ERP Microsoft Dynamics NAV 2015 řídí fin...

Tritón Pardubice upgraduje na ERP Micros...

Microsoft Dynamics NAV bude řídit klíčov...

Microsoft Dynamics NAV 2013 bude řídit d...

Microsoft Dynamics NAV 2013 řídí klíčové...

NAVISYS implementuje ERP Microsoft Dynam...