logo NextiraOne Czech s.r.o.

NextiraOne Czech, autorizovaný partner Fortinet

Společnost NextiraOne Czech získala stříbrnou partnerskou certifikaci americké společnosti Fortinet, předního výrobce ucelených bezpečnostních síťových řešení.

Stříbrné partnerství odráží nejen dlouholeté zkušenosti specialistů NextiraOne Czech s kompletní produktovou řadou řešení Fortinet, ale také objem zrealizovaných projektů v uplynulém roce, absolvování série specializovaných školení a v neposlední řadě úspěšné certifikování odborníka Fortinet - FCNSP (Fortinet Certified engineer on site).

"Společnost NextiraOne Czech si dlouhodobě zakládá na vysokých profesních zkušenostech a znalostech svých odborníků, proto podporuje jejich kontinuální vzdělávání a klade velký důraz na aktivity spojené s certifikovanými programy," říká Petr Hübl, generální ředitel společnosti NextiraOne Czech. "Stříbrné partnerství Fortinet nás posouvá o krok dál v oblasti využití a nasazení bezpečnostních řešení UTM (Unified Threat Management). Dokládá naše jedinečné schopnosti v této oblasti, které ocení především zákazníci z veřejného sektoru, bankovnictví, telekomunikací, zdravotnictví a dalších oborů."

"Stříbrná certifikace společnosti Fortinet nabízí řadu jedinečných výhod v mnoha oblastech od nákupu a technické podpory přes marketingovou pomoc až po odborná tematická školení," říká Ondřej Šťáhlavský, Territory Manager - CEE společnosti Fortinet. Všechny výhody sledují jediný cíl, a to optimalizovat spolupráci s ohledem na maximální užitek zákazníka.

Článek NextiraOne Czech s.r.o. ze dne 16. února 2010 - úterý

Další články od NextiraOne Czech s.r.o.