logo System4u a.s.

System4u a.s.

System4u a.s. poskytuje komplexní služby v oblasti firemní mobility (EMM) od poradenství a analýzy současné situace ve firmě, návrh a implementaci řešení a následnou správu a podporu. Specializujeme se také na na Mobile Device Management (MDM) a na nástroje pro správu aplikací (MAM) a firemního obsahu (MCM). V oblasti firemní mobility jsme dosáhli vedoucího postavení na českém trhu. V současné době aktivně monitorujeme více než 200 serverů a spravujeme tvíce než 62000 mobilních zařízení.

Díky dlouholeté zkušenosti v oboru jsme schopni vám poradit s výběrem vhodného řešení na míru vaší společnosti. Mobilní řešení jsou naší specializací již od roku 2007. Během této doby jsme nasbírali cenné zkušenosti a také celou řadu významných zákazníků. V roce 2015 jsme se stali exkluzivním partnerem GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance) pro Českou republiku a Slovensko.

Nabízené technologie pro hromadnou správu mobilních zařízení je možné zdarma vyzkoušet a nechat si vypracovat podrobnou cenovou nabídku na míru vašim potřebám a počtu uživatelů.

Aktuální články od System4u a.s.

Nabídka zaměstnání System4u a.s.