logo

Dimension Data rozšiřuje spolupráci s Cisco IronPort

Společnost Dimension Data oznámila, že byla za poskytování podpory při zavádění Cisco IronPort, internetových a e-mailových bezpečnostních řešení, jmenována jako Global Gold Cisco IronPort Value Added Reseller.

Složitost spamových útoků a objem malware se bude zvyšovat a zranitelným sítím může způsobit katastrofu. Aplikace pro ochranu e-mailového a webového provozu Cisco IronPort řeší problémy malých i největších organizací světa tím, že kombinují výkon a přesnost preventivních a reaktivních bezpečnostních opatření.

Susan Don, ředitel Cisco Security Channels, k tomu říká : "Společnost Dimension Data poskytuje při nabídce produktů pro ochranu internetového provozu Cisco IronPort přidanou hodnotu ve svém technickém a technologickém zázemí a skvělých konzultačních službách."

Neil Campbell, general manager, Global Security Solutions, Dimension Data k tomu dodává : "Jsme potěšeni, že můžeme řešení Cisco IronPort zařadit do nabídky našich inovativních technologií a služeb. Naší vizí je poskytovat plnohodnotné služby - od posouzení, plánování, architektury až k řešení a řízení služeb. Zahrnutí technologie Cisco IronPort je tak přirozeným krokem a to i s ohledem k pozici naší společnosti jakožto největšího Cisco systémového integrátora."

Internetové hrozby se staly hlavním zdrojem krádeží důvěrných informací a nákazy počítačů. Dvě třetiny všech známých malware bylo vytvořeno v roce 2008 a v první polovině roku 2009. Nově vzniklý malware překročil celkový počet zaznamenaný v roce 2008. Phishing vzrostl v prvním pololetí roku 2009 o 585 %. V roce 2010 nejsou patrné známky toho, že by mělo nastat zpomalení. Obchod se stal nedílnou součástí internetu a společnosti si zvykly na externí a online založené aplikace. Malware našel na internetu úrodnou půdu. Úspěšné útoky jsou ty, které existují pouze několik hodin a zmizí často dříve, než je zachytí tradiční bezpečnostní opatření.

Cisco IronPort je vedoucí poskytovatel anti-spam, anti-virových a anti-spyware řešení pro malé společnosti i největší firmy světa. Produkty Cisco IronPort využívají SenderBase, největší a nejkomplexnější databázi aktuálních hrozeb. Produkty Cisco IronPort jsou inovativní, jednoduše použitelné a vyznačují se kombinací silného výkonu s prevencí a reaktivními bezpečnostními opatřeními v síťové infrastruktuře.

Článek ze dne 26. července 2010 - pondělí

Další články od Dimension Data Czech Republic a.s.