logo

Dimension Data s certifikací VCE aliance

Společnost Dimension Data jako první společnost na českém trhu splnila náročná certifikační kritéria a stává se certifikovaným partnerem VCE aliance společností Cisco, EMC a VMware s oprávněním používat titul vBlock Qualified Partner.

Aliance Virtual Computing Environment (VCE) je společnou iniciativou společnosti Cisco, EMC a VMware. Cílem a závazkem VCE aliance je společnými silami vyvíjetj optimalizované architektury pro budování privátních cloud infrastruktur a prostřednictvím certifikovaných partnerů dodávat pre-konfigurované a pre-testované infrastrukturální balíčky nesoucí obchodní označení vBlock. Značka vBlock představuje spojení špičkových technologií Cisco a EMC spolu s virtualizační platformou VMware.

Jindřich Rädisch, Country Manager ze společnosti Dimension Data Czech Republic, a.s. k získané certifikaci říká : "Získání certifikace vBlock Qualified Partner je výsledkem dlouhodobého úsilí společnosti Dimension Data o budování silného odborného profilu v oblasti budování virtuálních datových center. Jsme přesvědčeni, že spojení analytických a implementačních schopností Dimension Data spolu s technologiemi Cisco, EMC a VMware sdružených pod značkou vBlock přináší našim klientům zřetelně novou kvalitu a příležitost v oblasti budování privátních cloud infrastruktur."

Pro dosažení certifikátu vBlock Qualified Partner společnost splnila následující náročné certifikační předpoklady :

Sledujte cloud.cz, portál provozovaný společností Dimension Data společně s Cisco, EMC a VMware. Místo, kde naleznete řadu užitečných informací o cloud computingu a infrastrukturálních řešeních pro datová centra.

Další články k tématům - aliance - VCE - Jindřich Radisch

Článek ze dne 23. srpna 2010 - pondělí

Další články od Dimension Data Czech Republic a.s.