logo

Ocenění Global Application Delivery Network Partner of the Year pro Dimension Data

Společnost Dimension Data získala ocenění Global Application Delivery Network Partner of the Year společnosti Blue Coat - za podporu a nasazení při dodávání Application Delivery Network řešení společnosti Blue Coat.

Tato řešení reagují na požadavky vyšší aplikační mobility, WAN optimalizace a zabezpečených webových bran. Tato infrastruktura pomáhá klasifikovat a stanovovat priority aplikací, obsahu a uživatelského přístupu v reálném čase.

"Ocenění od společnosti Blue Coat je výsledkem naší výborné dlouhodobé spolupráce a vyjadřuje náš společný závazek vůči zákazníkům, kterým nabízíme špičkové služby, které jsou součástí integrace špičkových technologií Blue Coat, naší podpory a logistických kapacit," říká Jindřich Rädisch, Country Manager společnosti Dimension Data a dodává : "Neustále reflektujeme potřeby podnikatelů a společností vyhledávajících aplikace, které současně efektivně pracují v distribuovaných sítích a zároveň jsou chráněny proti narůstajícím hrozbám."

Společnost Dimension Data působí ve 49-ti zemích na šesti kontinentech a zaměstnává 11500 lidí. Partnerem Blue Coat je již více než 5 let. Zkušenosti v oblasti sítí má více než 27 let, na IT bezpečnost se orientuje již 15 let. Jako Preferred Partner v oblasti sítí vystupuje pro 148 obchodních partnerů. To jsou ty nejlepší předpoklady k tomu, aby společnost Dimension Data nabízela webová bezpečnostní řešení a komplexní Application Delivery Networking.

"Dimension Data rozumí výzvám, kterým čelí podniky při rozvíjení sítí pro poskytování efektivních a bezpečných aplikací," řekl Jim Harold, vice president of channels, Blue Coat Systems. "Jsme potěšeni, že jsme mohli ocenit společnost Dimension Data jako našeho Global Application Delivery Network Partner of the Year. Uznáváme odbornost a odpovědnost s jakou společnost Dimension Data poskytuje Blue Coat řešení pro optimalizaci a zabezpečení obchodních procesů na celém světě."

Další články k tématům - bezpečnost - hrozby - mobilita - ocenění - Jindřich Radisch - Jim Harold

Článek ze dne 19. července 2010 - pondělí

Další články od Dimension Data Czech Republic a.s.