logo

100% zelený webhosting

Společnost Greendata se stala partnerem poskytovatele zeleného webhostingu GreenGeeks a na českém trhu tak začíná nabízet jeho internetové služby pod názvem "100% zelený webhosting".

Základní měsíční poplatek za 100% zelený webhosting je 99 Kč. Služba je nabízena ve variantách předplatného na 6 a 12 měsíců, čímž zákazník získá automaticky slevu 10 a 15 %. Konečná cena služby je tak v případě předplatného na 6 měsíců 534 Kč (89 Kč měsíčně) a při objednávce služby na rok vyjde zákazníka tento hosting na 924 Kč (77 Kč měsíčně).

"Webhostingové služby od GreenGeeks testujeme více než rok a za tu dobu jsme nezaznamenali sebemenší výpadek", pochvaluje si služby hostingu Petr Hromádko ze společnosti Greendata a dodává: "Navíc je celý hosting napájen z plně obnovitelných zdrojů, a proto jsem rád, že se naše portfolio služeb rozšířilo právě o hosting tohoto poskytovatele, kterému záleží nejen na kvalitě poskytovaných služeb, ale i na ochraně životního prostředí a trvale udržitelném rozvoji."

100% zelený webhosting přináší řadu dalších výhod - např. neomezený počet hostovaných domén nebo neomezený počet mailových účtů.

Služba je na rozdíl od standardních webhostingových programů neomezená a plně napájena z obnovitelných zdrojů.

Další články k tématům - domény - hosting - webhosting - Petr Hromádko

Článek ze dne 10. května 2012 - čtvrtek

Další články od Greendata s.r.o.