logo

CAS genesisWorld: nová verze CRM řešení v češtině

CAS Software AG vydal novou verzi CAS genesisWorld 12 i v českém jazyce. Nová verze přináší řadu vylepšeních, doplněk Mobile CRM for iPhone, lepší správu uživatelských práv, modul průzkumů apod. Vyžádejte si předvedení nebo 60 denní plně funkční demo verzi.

Společnost KOMIX uvádí na český trh novou verzi oblíbeného CRM řešení CAS genesisWorld s číslem 12. Ta je nyní dostupná i v českém jazyce a přináší řadu vylepšení, která usnadní práci jak uživatelům, tak administrátorům.

Mezi novinky patří například modul pro řízení marketingových průzkumů či doplněk pro iPhone zajišťující okamžitý přístup k informacím o zákazníkovi, ať už se uživatel nachází kdekoli. Inovována byla i integrace s produktem Inxmail, který umožňuje v krátkém čase vytvářet efektivní e-mailové marketingové kampaně.

"Nová verze CAS genesisWorld přináší řadu nových funkcionalit pro řízení obchodu a marketingu. Díky aplikaci pro iPhone nabízí našim zákazníkům možnost okamžitého přístupu do jejich zákaznické databáze. Díky tomu mají veškeré informace na dosah ruky, ať jsou kdekoliv," říká Jakub Houska ze společnosti KOMIX.

Modul pro řízení marketingových průzkumů umožňuje provádět transparentní průzkumy zákazníků a obchodních partnerů, zhodnotit vzdělávací kurzy a získat zpětnou vazbu od zákazníků. Díky němu mohou prodejní a marketingová oddělení vytvářet dotazníky takřka jedním kliknutím. Všechny odpovědi jsou strukturovaně zaznamenány a vyhodnoceny a lze je okamžitě použít například pro stanovení prodejních příležitostí.

"Naši zákazníci se nemusí bát ani o legislativní stránku řešení. CAS genesisWorld umožňuje implementovat veškeré zákonné předpisy na ochranu osobních dat po celé společnosti a se všemi osobními daty je nakládáno v souladu s těmito předpisy," říká Jakub Houska ze společnosti Komix. "Díky pravidlům pro import a export dat, výchozímu nastavení správy adres, podpoře povinného poskytování informací a dalších bezpečnostních prvků je zajištěna maximální ochrana proti zcizení a ztrátě dat či neoprávněnému přístupu k nim. Přes všechna tato opatření umožňuje CAS genesisWorld přesně zaměřit na cílové skupiny zákazníků," dodává Jakub Houska.

V nabídce nového CRM řešení lze nalézt také inovovanou spolupráci s e-marketingovým produktem Inxmail. Ten dává možnost efektivně oslovit určitou cílovou skupinu a okamžitě ověřit a změřit dopad kampaně. V nové verzi CAS genesisWorld 12 lze z každé kampaně lépe vytvářet a uchovávat detailní reporty a přehledy. Prodej a implementaci nového řešení zajišťuje v České republice systémový integrátor KOMIX.

Další články k tématům - CAS - CRM - genesisworld - Inxmail - iPhone - marketing - Jakub Houska

Článek ze dne 1. listopadu 2010 - pondělí

Další články od KOMIX s.r.o.