logo

Nové democentrum pro testování SAP

V polovině června 2010 bylo v Praze otevřeno nové democentrum pro testování SAP, které vzniklo ve spolupráci firem KOMIX, SAP a HP. Služby democentra zahrnují jak bezplatné pravidelné semináře, tak i přípravu akcí na míru podle konkrétních požadavků zákazníka.

Cílem společného projektu je především ukázat zákazníkům možnosti zefektivnění procesů testování SAP, jak dosáhnout optimalizace v dané oblasti testování a jak celý proces testování dále podpořit efektivními softwarovými nástroji.

Služby democentra budou probíhat na dvou úrovních. Výše zmíněná trojice společností bude pořádat pravidelné půldenní semináře, které budou pro registrované účastníky zcela zdarma. Program zahrnující jednotlivé oblasti testování je v tuto chvíli naplánován do jara příštího roku a bude upravován a doplňován tak, aby odpovídal preferencím a potřebám zákazníků.

Aktuální témata jednotlivých seminářů jsou následující :

Druhou hlavní náplní nového democentra bude organizace akcí dle konkrétních požadavků zákazníka zaměřených na názorné předvedení řešení od některé ze zapojených firem. V takovém případě bude zákazníkovi odborným konzultantem předvedena metodika správného řešení dané problematiky.

Na celé činnosti democentra se podílí společnosti KOMIX, HP a SAP. KOMIX do projektu democentra přináší znalosti a zkušenosti v oblasti testování a dohlíží na automatizované, zátěžové a funkční manuální testy. Zároveň zprostředkovává a spravuje prostředí a připravuje předváděcí projekty. Společnost SAP v rámci projektu poskytuje know-how v oblasti ERP, metodiky a znalosti business procesů a dále poskytuje licence svých produktů a podílí se na instalaci a údržbě prostředí. HP pak do projektu democentra přináší své znalosti a zkušenosti v oblasti testovacích nástrojů a poskytuje licence nástrojů na podporu testování.

Další články k tématům - democentrum - ERP - SAP - testování - zkušenosti

Článek ze dne 30. června 2010 - středa

Další články od KOMIX s.r.o.