logo

Konference Moderní databáze 2010

Společnost KOMIX s.r.o. Vás zve ve dnech 20. - 21.5. 2010 do hotelu Lions Nesuchyně na odbornou konferenci Moderní databáze 2010 - Architektura informačních systémů. Uzávěrka přihlášek je 14. května 2010.

Konference Moderní databáze 2010 - Architektura informačních systémů je zaměřena na problematiku Business Intelligence a úspěšně realizované projekty založené na SOA.

Tato konference navazuje na dlouholetou a úspěšnou tradici konferencí "Moderní databáze". Mezi klíčová témata, která budou na konferenci představena, patří bezesporu prezentace SOFTWARE, HARDWARE, COMPLETE = Co můžeme očekávat od spojení ORACLE – SUN ?

Jaroslav Malina zde představí, co vše přinese zákazníkům spojení Oracle-SUN a jaký to bude mít dopad na trh ICT. Dalším velmi zajímavým tématem je přednáška Prof.RNDr. Jaroslava Pokorného, CSc. z MFF UK, týkající se Trendů v databázích se zřetelem na specializované servery pro BI.

Hlavními partnery konference jsou společnosti Hewlett Packard a Oracle. Dalšími partnery se staly společnosti IBM, Microsoft, Avnet, DNS, SUN-Oracle.

Konference je určena pro CIO, COO, CFO, architekti IS, vedoucí provozu IT, business managery.

Další články k tématům - 2010 - Architektura - Avnet - BI - databáze - konference - Oracle - Jaroslav Malina - Jaroslav Pokorný

Článek ze dne 30. dubna 2010 - pátek

Další články od KOMIX s.r.o.