logo

Prestižní ocenění HP Software GOLD Partner 2011 pro KOMIX

Na mezinárodní konferenci HP Software Universe, která se na začátku prosince 2010 konala v Barceloně, byla společnost KOMIX vyhlášena softwarovým partnerem roku 2010 společnosti HP v ČR. Firma KOMIX zároveň obhájila prestižní status HP Software GOLD Preferred Partner pro rok 2011.

"Velmi si vážíme ocenění získaných od společnosti HP a budeme se i nadále snažit využívat své zkušenosti k plné spokojenosti našich zákazníků. Naším cílem není jen zprostředkovat nákup profesionálního HP software pro funkční, zátěžové i automatizované testování, ale také poskytnout veškeré služby související s jeho zavedením a používáním. Díky našim zkušenostem a know-how jsme schopni zajistit efektivní řešení projektů v oblasti testování software," řekl David Procházka, obchodní ředitel společnosti KOMIX.

KOMIX je dlouhodobým partnerem HP v oblasti testování software. Tato ocenění svědčí o kvalitě poskytovaných služeb v oblasti dodávky a implementace software na podporu procesu testování značky HP. Certifikovaní konzultanti společnosti KOMIX disponují vysoce odbornými znalostmi a praktickými zkušenostmi z projektů, protože HP nástroje využívá KOMIX i při vlastním vývoji software. KOMIX zároveň pro své zákazníky zajišťuje technickou podporu.

Další články k tématům - ocenění - Partner - testování - vývoj - David Procházka

Článek ze dne 6. ledna 2011 - čtvrtek

Další články od KOMIX s.r.o.

eNeschopenky.cz startují elektronickou komunikaci mezi lékaři a ČSSZ

Prestižní ocenění HP Software GOLD Partner 2011 pro KOMIX