logo

Multifunkční zařízení bizhub C454 a C554 pro větší pracovní skupiny

Konica Minolta představuje dvě nová barevná multifunkční zařízení bizhub C454 a C554 a po modelech C224, C284 a C364 tak nabízí zákazníkům kompletní řadu nových barevných multifunkcí. Jednoduše se ovládají, mají nízkou spotřebu a pracují se zelenými technologiemi.

"Modely C224, C284 a C364 jsou určeny především pro menší a střední kanceláře a podniky, oproti tomu C654 uspokojí potřeby velkých společností nebo centrální reprografická oddělení. Nyní uzavíráme řadu modely C454 a C554, které představují ideální kompromis pro středně velké firmy nebo jednotlivá oddělení. Tisknou rychlostí 45, respektive 55 barevných stran za minutu", popisuje Martin Doušek, produktový manažer společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech.

Pro oba modely je společná maximálně jednoduchá obsluha - stroje lze ovládat jak na devítipalcovém barevném multitouch panelu přímo u zařízení, tak i pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Díky maximálně flexibilním ovladačům si každý uživatel může navolit svoje nejoblíbenější funkce. Přehledný design Info-Palette umožňuje intuitivní kopírování, tisknutí, skenování i faxování.

Nové modely potěší také všechny, kterým záleží na ochraně životního prostředí. Využívají moderní zelené technologie, které snižují ekologickou náročnost. Bizhub C454 i C554 jsou například schopny skenovat i v pohotovostním režimu. Už samozřejmostí je Simitri HD toner s příměsí biomasy nebo funkce eko časovače, která automaticky přepíná multifunkci do režimu spánku.

Multifunkce bizhub C454 a C554 usnadňují práci se skenováním velkého počtu dokumentů. Jsou vybaveny speciálním zásobníkem, tzv. DADF (dualscan automatic document feeder), jež umožňuje oboustranné skenování pomocí jediné operace - při rychlosti 160 stran za minutu v dokonalých barvách. Oba stroje jsou vylepšeny také bočními zásobníky pro zvýšení kapacity A4, A3 a SRA3 formátů papíru.

"Díky představení nových modelů se nyní můžeme pochlubit nejlepší a nejkompletnější řadou barevných kancelářských strojů, kterou jsme kdy měli. Každému typu kanceláře jsme schopni dodat vhodný typ multifunkce - s optimální kombinací rychlosti, uživatelských možností i přijatelné ceny. Nabízíme špičková barevná zařízení, s nimiž paradoxně můžete tisknout ekonomičtěji než s celou řadou srovnatelných monochromatických strojů", říká Martin Doušek.

Další články k tématům - A3 - A4 - bizhub - fax - multifunkce - skener - tisk - toner - Martin Doušek

Článek ze dne 24. srpna 2012 - pátek

Další články od Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.