logo

Nejvyšší vedení Konica Minolta navštívilo Českou republiku

Prezident holdingu Konica Minolta - Masatoshi Matsuzaki, navštívil Českou republiku. Matsuzaki ocenil českou pobočku za jedinečný podíl na trhu a informoval své partnery o tom, že nedávné zemětřesení v Japonsku aktivity společnosti nijak neohrozilo.

Masatoshi Matsuzaki spolu s dalšími členy nejvyššího vedení přiletěl ocenit českou pobočku jako jedinou v Evropě. Vyzdvihl zejména unikátní řešení, které na trh uvedla a největší podíl z významných trhů v regionu.

Matsuzaki také ubezpečil, že se do aktivit společnosti žádným zásadním způsobem nepromítne nedávné zemětřesení v Japonsku. "V současnosti pracujeme již na sto procent. Máme štěstí, že nemáme v nejvíce postižených místech žádná významná centra. Jediný problém jsme měli s dodávkami některých kusů, ale ten je již vyřešen," řekl Masatoshi Matsuzaki.

Práci české pobočky představil Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Solution Europe. "Česká pobočka vykazuje za poslední roky vyrovnané hospodářské výsledky, za důležité však považujeme, že se dokázala proměnit z firmy orientované na hardwarová řešení ve společnost, která poskytuje především služby a originální řešení. V tom je budoucnost našeho oboru," vysvětlil Ken Osuga.

Česká pobočka Konica Minolta dosáhla v uplynulém roce nejvyššího tržního podílu v Evropě. Její celkový obrat za fiskální rok 2010 (duben 2010 - březen 2011) představuje 1,29 miliardy korun. V průběhu letošního roku již česká Konica Minolta například zabezpečila tisk státních maturit pro společnost Cermat. Od dubna je také zodpovědná za řízení bulharské pobočky společnosti.

Další články k tématům - A3 - A4 - archivace - DMS - ECM - ERP - multifunkce - tisk - zemětřesení - Masatoshi Matsuzaki - Ken Osuga

Článek ze dne 28. června 2011 - úterý

Další články od Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r