logo

Stanislava Petkova: nová marketingová manažerka bulharské pobočky Konica Minolta

Bulharské zastoupení Konica Minolta vede od dubna 2011 český management, který přebírá obchodní model a marketingové aktivity při budování stabilní pozice značky. Přenos českého know-how má na starost marketingová manažerka Stanislava Petkova.

Česká pobočka v minulých letech představila řadu unikátních řešení v oblasti tiskových a dokumentových řešení. Její aktivity ocenilo letos i nejvyšší vedení celého holdingu, které v červnu navštívilo Českou republiku jako jedinou zemi v Evropě. Již od 1.4.2011 pak česká Konica Minolta vede celé bulharské zastoupení.

Přenos klíčových informací z České republiky do Bulharska má na starosti nová marketingová manažerka Stanislava Petkova (29), která od roku 2009 pracovala v české pobočce společnosti Infosys BPO s r.o. jako členka European Sales&Fulfillment Center of Excellence.

"V současné době se detailně seznamuji s prací české pobočky, která v uplynulých letech získala v rámci holdingu mimořádnou prestiž- a to jak v business řešeních, tak marketingových aktivitách. V Bulharsku bychom rádi převzali nejúspěšnější obchodní modely, plánujeme se soustředit na optimalizaci tiskových systémů, rozšiřování služeb práce s dokumenty a zavádění nových technologií,"říká Stanislava Petkova.

Další články k tématům - knowhow - marketing - Stanislava Petkova

Článek ze dne 9. srpna 2011 - úterý

Další články od Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r