logo Epson Europe
Matěj Kopecký

Matěj Kopecký

Business Account Manager VI společnosti Epson Europe CZ & SK

LinkedIn

Náš nejnovější přírůstek do rodiny EpiqVision je stylový a zároveň cenově dostupný projektor EH-LS650, který je určen pro zábavu s rodinou a přáteli. Je vhodný i do malých domácností a snadno tak nahradí běžnou televizi.

Nejen že skvěle vypadá, ale také má skvělý zvuk. Nikdy nebylo snazší nahradit televizi a získat skutečně skvělý a velký obraz, který si bude užívat celá rodina.

Projektor EB-810E se super ultra krátkou projekční vzdáleností je ideální do prostředí, kde není příliš prostoru, např. do zasedacích místností. Jedná se o energeticky efektivní řešení s velkým obrazem, které nemusí být permanentně nainstalované v místnosti.

Jeho flexibilita uživatelům umožňuje projektor jednoduše přenášet a sdílet mezi místnostmi, čímž je udržována návaznost a spolupráce jak a kde je potřeba, což naplňuje požadavky na pružnou práci. Ve společnosti Epson se zaměřujeme na uživatele a správná řešení, která naplňují jejich potřeby.

Konferenční prostory vybavené správnou technologií a správnými řešeními pomáhají posilovat týmový duch, produktivitu a kreativní myšlení.

Velmi nás těší, že můžeme představit naši novou generaci ultralehkých a kompaktních projektorů s rozlišením 4K a vysokou svítivostí. Projektory Epson se staly měřítkem kvality ve svém oboru, co se týče vlastností a flexibility.

Nejenže šetří čas strávený instalací a náklady na dopravu, ale také snižují dopad na životní prostředí pro důležitý a rostoucí tržní segment zařízení s 10000 a 20000 lumeny.

Jako přední světový výrobce projektorů jsme velmi pozorně vyslechli naše zákazníky a jsme přesvědčeni, že tato nová řada projektorů vyhoví zájmu trhu po kompaktnějších, skladnějších, lehčích, spolehlivých a všestranných zobrazovacích řešeních s vysokou svítivostí.

Nová řada laserových projektorů přináší vysoce kvalitní, ale zároveň cenově dostupná zobrazovací zařízení určená organizacím, které chtějí promítat velký škálovatelný obsah při vysoké svítivosti.

Mimo to nabízejí působivou škálu projekčních funkcí, které jsou běžně dostupné u dražších modelů, včetně rozdělení projekční plochy, jež umožňuje na jedné obrazovce zobrazit dvě části obsahu, a technologii plynulého Edge Blendingu, která umožňuje projekci jednoho mimořádně velkého obrazu z několika spojených zařízení.

Nedokážeme si představit lepší způsob, jak ukázat možnosti našich nových projektorů, než partnerství se společností SEGA of America při uvedení hry Sonic Frontiers. Ježek Sonic je synonymem pro rychlé akce plné barev a jasu, které se k našim projektorům dokonale hodí.

Ať už chcete posunout hraní her na vyšší úroveň, nebo uvažujete o výměně televizoru, máme řešení pro každého a pro jakýkoliv rozpočet.

Stránka 1/2 Další >