logo Epson Europe
Matěj Kopecký

Matěj Kopecký

Business Account Manager VI společnosti Epson Europe CZ & SK

LinkedIn

Po uvedení těchto šesti nových projektorů si vhodný projektor najde skutečně každý.

Ať už hledáte flexibilní, snadno použitelné řešení, které lze jednoduše přenášet mezi místnostmi nebo vzít s sebou do kanceláře, či chcete posunout svůj zážitek z hraní na novou strhující úroveň nebo dokonce zvažujete nahrazení své televize, máme pro vás řešení, které vyhoví jakémukoli rozpočtu.

Sdílení obsahu je v moderním pracovním prostředí klíčovým prvkem efektivního způsobu práce - a stejně tak i schopnost zobrazit obsah na velké projekční ploše a spolupracovat na něm. Používáte-li více zdrojových zařízení současně, je důležité, abyste mezi nimi byli schopni rychle a snadno přepínat.

Naše nové bezdrátové prezentační systémy to vše umožňují za dostupnou a konkurenceschopnou cenu.

Učebny a pracoviště se kvůli pravidlům týkajícím se dodržování sociálních rozestupů zásadně proměnily. Pomocí těchto nových projektorů chceme nadále podporovat spolupráci a konektivitu i v této nové realitě.

Díky škálovatelné velikosti obrazu až do velikosti 500 snadno zajistíte, aby všichni dobře viděli - a to včetně těch v posledních řadách v učebně nebo zasedací místnosti - aniž by bylo zapotřebí instalovat zbytečně drahé velké monitory s pevně danou velikostí.

Možnost vzdáleného připojení a interaktivní funkce zajistí, aby mohli všichni spolupracovat a přispívat.