logo Epson Europe
Matěj Kopecký

Matěj Kopecký

Business Account Manager VI společnosti Epson Europe CZ & SK

LinkedIn

Těší nás, že se akce v krásných prostorách Home of AV vydařila a my se mohli opět osobně setkat s našimi partnery.

Naším cílem bylo, aby celý den byl co nejvíce přínosný, proto jsme se snažili ukázat, co všechno projektory a skvělé technologie Epson v praxi dovedou.

Jsme skutečně nadšeni, že můžeme ukázat plný potenciál naší projekční technologie na mnoha trzích, od profesionálních projektorů pro firemní účely, vzdělávání až po projektory vhodné pro maloobchod, volný čas, kulturu, umění a zábavu. Společnost Epson jako světová jednička vyniká ve výrobě superkompaktních, ultralehkých a velmi účinných projektorů s vysokým jasem.

Naše projektory s technologií 3LCD se staly průmyslovým měřítkem kvality a flexibility. Nejenže šetří čas na instalaci a náklady na přepravu, ale také snižuje dopad na životní prostředí pro důležitý a rostoucí segment trhu s 20000 lumenů.

Těšíme se, že letos u našeho úžasného stánku na ISE 2024 přivítáme všechny návštěvníky, aby si mohli užít představení deštníkové projekce a zažít nejnovější pokroky v oblasti technologie projektorů Epson 3LCD.

Náš nejnovější přírůstek do rodiny EpiqVision je stylový a zároveň cenově dostupný projektor EH-LS650, který je určen pro zábavu s rodinou a přáteli. Je vhodný i do malých domácností a snadno tak nahradí běžnou televizi.

Nejen že skvěle vypadá, ale také má skvělý zvuk. Nikdy nebylo snazší nahradit televizi a získat skutečně skvělý a velký obraz, který si bude užívat celá rodina.

Projektor EB-810E se super ultra krátkou projekční vzdáleností je ideální do prostředí, kde není příliš prostoru, např. do zasedacích místností. Jedná se o energeticky efektivní řešení s velkým obrazem, které nemusí být permanentně nainstalované v místnosti.

Jeho flexibilita uživatelům umožňuje projektor jednoduše přenášet a sdílet mezi místnostmi, čímž je udržována návaznost a spolupráce jak a kde je potřeba, což naplňuje požadavky na pružnou práci. Ve společnosti Epson se zaměřujeme na uživatele a správná řešení, která naplňují jejich potřeby.

Konferenční prostory vybavené správnou technologií a správnými řešeními pomáhají posilovat týmový duch, produktivitu a kreativní myšlení.

Velmi nás těší, že můžeme představit naši novou generaci ultralehkých a kompaktních projektorů s rozlišením 4K a vysokou svítivostí. Projektory Epson se staly měřítkem kvality ve svém oboru, co se týče vlastností a flexibility.

Nejenže šetří čas strávený instalací a náklady na dopravu, ale také snižují dopad na životní prostředí pro důležitý a rostoucí tržní segment zařízení s 10000 a 20000 lumeny.

Jako přední světový výrobce projektorů jsme velmi pozorně vyslechli naše zákazníky a jsme přesvědčeni, že tato nová řada projektorů vyhoví zájmu trhu po kompaktnějších, skladnějších, lehčích, spolehlivých a všestranných zobrazovacích řešeních s vysokou svítivostí.

Stránka 1/2 Další >