logo Epson Europe
Henning Ohlsson

Henning Ohlsson

Ředitel pro udržitelnost společnosti Epson Europe

LinkedIn

Jako firma si uvědomujeme, že máme zodpovědnost za pozitivní přínos společnosti. Platinové ocenění naší činnosti společností EcoVadis třetí rok po sobě je výsledek, na který jsme velmi hrdí, a zároveň to znamená závazek pro budoucí činnost.

Chápeme, že udržitelnost je stále důležitější pro všechny naše zákazníky a tato nejnovější akreditace znovu utvrzuje naše odhodlání ukazovat cestu při zdokonalování společnosti prostřednictvím lepších produktů a obchodních postupů.

Máme zodpovědnost vůči mladším generacím za to, že jim zanecháme planetu po desetiletích ničení v lepším stavu. Tento problém nemá jedno řešení, zapojit se musíme všichni. Vlády, firmy a komunity musí spojit síly, protože jen tak bude možné odvrátit katastrofu.

Jsme přední globální technologická firma a jako taková musíme směrovat úsilí do vývoje řešení, jež pomohou snížit dopad našich produktů na životní prostředí.

Ve spolupráci a při hledání řešení budeme společně schopni ukázat, jak dál postupovat, a dosáhnout změny.

Současná klimatická krize se zhoršuje před našima očima. Značnou obavou je, že mnoho lidí její existenci nerozpoznává nebo dokonce aktivně popírá.

Jedná se o výzvu pro všechny - vlády, firmy i jednotlivce - aby v tomto ohledu spolupracovali, aby v rámci konference COP 26 došlo k novým rozhodnutím a aby konference byla inspirací k dalším krokům s cílem zmírnit klimatické změny.