logo Epson Europe
Marcel Divín

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

Průzkum ukazuje, že 22 % respondentů každý rok doma obměňuje obrázky, což je skvělé pro uchování vzpomínek. Pro některé lidi však byly náklady a potíže s výměnou inkoustových kazet natolik frustrující, že je to odrazovalo od pravidelnějšího tisku fotografií. Tiskárny EcoTank tyto překážky odstraňují.

Nemají žádné inkoustové kazety a dodávají se s dostatečným množstvím inkoustu na tisk po dobu až tří let, což vám ušetří až 90 % nákladů na inkoust. A co víc, fotografie lze tisknout přímo z telefonu, takže můžete své rámečky a výzdobu na stěnách obnovovat, jak často chcete!

Z jedné sady náhradních lahviček s inkoustem vytisknete až 2300 fotografií, takže můžete odemknout více vzpomínek za méně peněz.

Je zajímavé, že vytištěný cíl nám pomáhá cítit větší zodpovědnost. Pro některé spotřebitele však byly náklady a potíže s výměnou inkoustových kazet natolik frustrující, že je to odrazovalo od tisku většího množství materiálů a stávali se stále závislejšími na digitálních metodách, když se chtěli motivovat. S tiskárnami Epson EcoTank se již nemusíte bát nákladů na inkoust.

Každá tiskárna EcoTank používá namísto inkoustových kazet lahvičky s inkoustem, takže se nevytváří žádný odpad a tiskárna má dostatek inkoustu pro tisk až na tři roky přičemž se ušetří až 90 % nákladů na inkoust.

Takže ať už chcete vytvořit přehled svých vizí, potřebujete vytvořit týdenní plánovač jídel nebo máte na mysli nějakou zcela konkrétní výzvu, dosáhnout svých cílů nikdy nebylo snazší.

Je důležité, abychom si uvědomili významnou roli, kterou tištěné fotografie hrají u dětí, které vyrůstají a teprve si utvářejí povědomí o tom, kým jsou, a platí to zejména v našem digitálním světě. Tiskárna Epson EcoTank odstraňuje mnoho dosavadních překážek domácího tisku.

Dodává se s dostatečným množstvím inkoustu, který vydrží až tři roky, což rodičům šetří peníze, čas a starosti. Fotografie můžete tisknout přímo z telefonu, jakmile je pořídíte.

S jednou sadou náhradních lahviček s inkoustem vytisknete více než 2300 fotografií, což vám ušetří až 90 % nákladů na inkoust a vám se tak oživí více vzpomínek za méně peněz.

Úspora zdrojů, snižování emisí a zvyšování produktivity jsou některé z klíčových problematik zdůrazněných v naší studii. Nové tiskárny WorkForce Pro WF-M5399DW a WF-M5899DWF pomáhají řešit všechny tři.

Nabízejí vysokou produktivitu, za dané peníze nízkou intervenční hodnotu a pomáhají snižovat průběžnou spotřebu energie, náklady a emise při zachování špičkové kvality.

Je důležité, abychom si uvědomili, jakou vzdělávací roli hrají tištěné materiály ve vývoji dětí. S tiskárnou Epson EcoTank mohou rodiče jednoduchým kliknutím na tlačítko tisknout materiály přímo ze svých telefonů. A navíc se již nemusí bát nákladů na inkoust.

Každá tiskárna EcoTank se dodává s dostatečným množstvím inkoustu, který vydrží až tři roky, což může ušetřit až 90 % nákladů na inkoust. A bez odpadu z inkoustových kazet mohou svým dětem za méně peněz skutečně pomoci s učením.

Stránka 1/9 Další >