logo Epson Europe
Marcel Divín

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

Nová řada WorkForce Enterprise AM doplňuje naši nabídku firemních inkoustových tiskáren od malých pracovních skupin až po vysokorychlostní zařízení pro oddělení. To znamená, že bez ohledu na účel tisku pro vás máme vhodný produkt. Díky kompletní podpoře v oblasti MPS řízené tiskové služby, pracovních workflow a řešení vzdáleného servisu umožňují tyto produkty vytvořit spolehlivý a udržitelný systém tisku s nízkými nároky na údržbu a vysokou kvalitou.

Nízké celkové náklady na vlastnictví či snížení nákladů na tisk dokáží firmám ušetřit na provozu až stovky tisíc korun ročně. Rozhodnutí opustit trh s laserovými tiskárnami bylo nevyhnutelné - jejich spotřeba elektrické energie je vyšší než u firemních inkoustových tiskáren a mají více spotřebních dílů.

Naše tisková divize se bude namísto toho 100% věnovat piezoelektrickému inkoustovému tisku s technologií Heat-Free a využívat vlastní technologii k poskytování účinných a udržitelných tiskových řešení pro naše partnery a koncové uživatele.

Ačkoli se postupy ve zdravotnictví v reakci na pandemii nadále vyvíjejí, proměna očekávání pacientů, hromadění nevyřízených úkolů a nedostatek zaměstnanců představují významnou výzvu. Ztráta dat a drahocenného času je velkým problémem a výrobci technologií, jako jsme my, musí dělat vše, co je v jejich silách, aby vyřešili potíže, kterým pracovníci ve zdravotnictví čelí.

Jsme odhodláni tento sektor podporovat v jeho snaze zajistit bezpečnost dat a zlepšení pracovních postupů pomocí digitalizace.

Pokud nás uplynulé desetiletí něčemu naučilo, pak tomu, že schopnost přizpůsobit se novým trendům a globálním podmínkám může firmu buď vynést na vrchol úspěchu, nebo ji naopak srazit na kolena. Vedoucí pracovníci musí být připraveni na všechno a začít uvažovat o tom, jak své zaměstnance připravit na rok 2030.

Povinností technologických inovátorů a velkých zaměstnavatelů je pomáhat v utváření budoucnosti k lepšímu. Koneckonců naše společnost má celosvětově téměř 80000 zaměstnanců.

Jelikož jsou dopady na klima stále očividnější a závažnější, tak i hlasy volající po udržitelnosti nebyly nikdy hlasitější. Společnost Epson je plně zavázána - finančně i strategicky - k udržitelnější budoucnosti. Tuto změnu prosazujeme poskytováním odpovídajících zákaznických řešení a rozšiřováním osvěty, kterou všichni potřebujeme k vytvoření udržitelnějšího světa.

Naším cílem je pozitivně přispět lidské společnosti - zajistit udržitelnější budoucnost - dát více, nežli bereme. Zpráva o trvale udržitelném vývoji Epson Europe ukazuje skutečný pokrok, ale také mnohem větší prostor, kam lze pokračovat.

Navzdory tomu věříme, že ambiciózní investice, neutuchající inovace a úsilí o osvětu vytvoří svět, který bude udržitelnější.

Společnost Epson odpověděla na výzvu OSN ohledně kvalitnějšího podnikání a použila své efektivní, kompaktní a precizní technologie, aby přispěla k vytvoření mírumilovného a prosperujícího světa. Díky spolupráci s organizací Bureau Veritas jsou všechny naše plány plně v souladu s touto vizí.

Cíle udržitelného rozvoje OSN pro nás nyní slouží jako kompas, který ukazuje cestu ke spravedlivé, zodpovědné a udržitelné budoucnosti.

Stránka 1/7 Další >