logo Epson Europe
Marcel Divín

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

Uvedením modelů AM-C400 a AM-C550 na trh zaplňujeme mezeru v naší produktové řadě a nabízíme výhody technologie Line Inkjet v rámci našich kancelářských tiskáren.

Tyto multifunkční tiskárny formátu A4 rozšiřují rodinu tiskáren AM-C a přinášejí srovnatelnou úroveň výjimečné produktivity modelů AM-C A3 s uceleným uživatelským prostředím díky sdílenému uživatelskému rozhraní, ale s menšími požadavky na instalační prostor.

Kombinaci kvalitních skenů a efektivní velikosti souborů nabízí Epson již řadu let. Jsme potěšeni, že DataMaster Lab rozpoznal tyto atributy našich skenerů a hodnotu, kterou nabízejí firmám na jejich cestě k automatizaci.

Společnost Epson je hrdá, že se stala prvním mezinárodním firemním partnerem Hodiny Země. Od svého založení jsme se pevně zavázali ke koexistenci s komunitou a k neustálým aktivitám zaměřeným na ochranu přírodního prostředí. Vedle toho, že naplňujeme toto poslání jako firma, rovněž věříme, že je důležitá účast všech.

I malé akce mohou znamenat velký rozdíl, pokud se jich zúčastní dostatečný počet lidí. Doufáme, že prostřednictvím tohoto partnerství rozšíříme porozumění a empatii k ekologickým aktivitám a poskytneme příležitost co největšímu počtu lidí jednat.

Průzkum ukazuje, že 22 % respondentů každý rok doma obměňuje obrázky, což je skvělé pro uchování vzpomínek. Pro některé lidi však byly náklady a potíže s výměnou inkoustových kazet natolik frustrující, že je to odrazovalo od pravidelnějšího tisku fotografií. Tiskárny EcoTank tyto překážky odstraňují.

Nemají žádné inkoustové kazety a dodávají se s dostatečným množstvím inkoustu na tisk po dobu až tří let, což vám ušetří až 90 % nákladů na inkoust. A co víc, fotografie lze tisknout přímo z telefonu, takže můžete své rámečky a výzdobu na stěnách obnovovat, jak často chcete!

Z jedné sady náhradních lahviček s inkoustem vytisknete až 2300 fotografií, takže můžete odemknout více vzpomínek za méně peněz.

Je zajímavé, že vytištěný cíl nám pomáhá cítit větší zodpovědnost. Pro některé spotřebitele však byly náklady a potíže s výměnou inkoustových kazet natolik frustrující, že je to odrazovalo od tisku většího množství materiálů a stávali se stále závislejšími na digitálních metodách, když se chtěli motivovat. S tiskárnami Epson EcoTank se již nemusíte bát nákladů na inkoust.

Každá tiskárna EcoTank používá namísto inkoustových kazet lahvičky s inkoustem, takže se nevytváří žádný odpad a tiskárna má dostatek inkoustu pro tisk až na tři roky přičemž se ušetří až 90 % nákladů na inkoust.

Takže ať už chcete vytvořit přehled svých vizí, potřebujete vytvořit týdenní plánovač jídel nebo máte na mysli nějakou zcela konkrétní výzvu, dosáhnout svých cílů nikdy nebylo snazší.

Stránka 1/9 Další >