logo Epson Europe
Marcel Divín

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

Společnost Epson je dobře známá svými inovacemi, které zákazníkům pomáhají zdolávat výzvy, a tyto nové produkty nejsou výjimkou. Jedinečná univerzálnost těchto skenerů spočívá v nastavení dráhy předlohy, takže lze zpracovávat více typů předloh a úloh, a výrazně malých rozměrech.

To znamená, že i v hybridních a sdílených prostředích, kde je nouze o místo, mohou uživatelé snadno začlenit a používat vysoce kvalitní skenovací řešení pro digitalizaci.

Digitální tisk se ve srovnání s tradičními metodami v posledních letech zrychlil, jelikož se rozšířily schopnosti pro balicí materiály, textil a označování. Digitální tiskové technologie jsou ze své podstaty udržitelnější než tradiční analogové alternativy a představují cestu směrem k čisté, efektivní, ziskové a lokální výrobě.

Ačkoli byl digitální tisk dříve využíván za účelem zlepšení kvality a ušetření času a zdrojů, dnes na něj organizace přecházejí také z důvodu pozitivních dopadů na dodavatelský řetězec.

V důsledku toho se uznávanou výhodou digitálního tisku stal nearshoring, jelikož zefektivňuje celý výrobní proces a umožňuje výrobu produktů podle potřeby.

Inovace fungují nejlépe, když je třeba vyřešit nějaký problém a splnit zadání. To neznamená být restriktivní, jde o to znát výsledek, kterého potřebujete dosáhnout. Bohužel některé firmy se pustí do inovací, ale nakonec spadnou do pasti vedoucí k malému nebo žádnému výsledku.

Je to proto, že nevěnují čas definování problému, který se snaží vyřešit, nebo se dostatečně nezaměří na utřídění a řízení nápadů.

Mnozí se domnívají, že úžasné nápady přijdou jen ze spojení chaosu a kreativity. Inovace jsou však něčím jiným - vytváří hodnoty.

Monozukuri historicky odkazuje na pracovní morálku založenou na hlubokých znalostech, mnohostranných dovednostech a velkém nadšení. Je doprovázen silnou ambicí dosáhnout dokonalosti, což je cíl, který je v japonské společnosti vysoce uznávaný.

Monozukuri zahrnuje také hrdost na dosažené výsledky, smysl pro odpovědnost a hlubokou úctu k použitým materiálům. Japonské společnosti se zaměřují spíše na dlouhodobou vizi než na krátkodobé výsledky a usilují o udržitelný růst, přičemž dodržují staré zásady řemeslné výroby a přispívají společnosti.

Japonsko má pověst země výrobků s vysokou kvalitou, od automobilů po elektroniku, a její snaha o dokonalost je dodnes vidět na produktech, které se v ní vyrábějí.

Nová řada WorkForce Enterprise AM doplňuje naši nabídku firemních inkoustových tiskáren od malých pracovních skupin až po vysokorychlostní zařízení pro oddělení. To znamená, že bez ohledu na účel tisku pro vás máme vhodný produkt. Díky kompletní podpoře v oblasti MPS řízené tiskové služby, pracovních workflow a řešení vzdáleného servisu umožňují tyto produkty vytvořit spolehlivý a udržitelný systém tisku s nízkými nároky na údržbu a vysokou kvalitou.

Nízké celkové náklady na vlastnictví či snížení nákladů na tisk dokáží firmám ušetřit na provozu až stovky tisíc korun ročně. Rozhodnutí opustit trh s laserovými tiskárnami bylo nevyhnutelné - jejich spotřeba elektrické energie je vyšší než u firemních inkoustových tiskáren a mají více spotřebních dílů.

Naše tisková divize se bude namísto toho 100% věnovat piezoelektrickému inkoustovému tisku s technologií Heat-Free a využívat vlastní technologii k poskytování účinných a udržitelných tiskových řešení pro naše partnery a koncové uživatele.

Stránka 1/7 Další >