logo Epson Europe

Yoshiro Nagafusa

Prezident společnosti Epson Europe

Yoshiro Nagafusa - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Zařazení na seznam A nejlepších firem CDP ve dvou kategoriích - změna klimatu a ochrana vody - vysílá jasný signál našim zákazníkům, obchodním partnerům a investorům. Ukazuje, jak hluboce záleží společnosti Epson na dosažení uhlíkové negativity ve všech svých globálních aktivitách.

Toto hodnocení je dalším důkazem, že to s řešením klimatické změny a přípravou na budoucnost myslíme vážně.

Boris Manev

Ředitel pro udržitelnost společnosti Epson Europe

Boris Manev - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Společnost Epson má dlouhou historii výroby energeticky účinných, kompaktních a precizních produktů a v současnosti je vnímána jako lídr v oblasti udržitelných technologií. Těším se na další urychlení přechodu k udržitelnosti ve všech oblastech našeho působení. Ten zahrnuje naplnění environmentální vize dekarbonizace do roku 2050 a propagaci hodnotové nabídky našich udržitelných produktů a služeb.

Epson má pro udržitelnost skvělý, oddaný, zapálený a vysoce kvalifikovaný tým, takže se těším, až využijeme naše společné znalosti k poskytování udržitelnějších technologií zlepšujících kvalitu života v komunitách a společnostech, které jsou našimi zákazníky po celé Evropě.

Obzvlášť se nemohu dočkat, až ukážeme, jak se zisk a udržitelnost mohou vzájemně doplňovat a jak lze integrací udržitelnosti do podnikových obchodních modelů a programů sladit krátkodobou ekonomiku s dlouhodobými cíli udržitelnosti.

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

Marcel Divín - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Průzkum ukazuje, že 22 % respondentů každý rok doma obměňuje obrázky, což je skvělé pro uchování vzpomínek. Pro některé lidi však byly náklady a potíže s výměnou inkoustových kazet natolik frustrující, že je to odrazovalo od pravidelnějšího tisku fotografií. Tiskárny EcoTank tyto překážky odstraňují.

Nemají žádné inkoustové kazety a dodávají se s dostatečným množstvím inkoustu na tisk po dobu až tří let, což vám ušetří až 90 % nákladů na inkoust. A co víc, fotografie lze tisknout přímo z telefonu, takže můžete své rámečky a výzdobu na stěnách obnovovat, jak často chcete!

Z jedné sady náhradních lahviček s inkoustem vytisknete až 2300 fotografií, takže můžete odemknout více vzpomínek za méně peněz.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Poptávka po základní DTF tiskárně za poslední tři roky výrazně vzrostla. Tento vzrušující vývoj od společnosti Epson nabízí nadšencům a malým podnikům v podobě DTG tiskárny SC-F1000 cenově extrémně dostupné řešení, které poskytuje vynikající kvalitu a řadu pokročilých funkcí zvyšujících produktivitu.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Jsme nadšeni, že nám tiskárna SC-V1000 umožnila vstoupit na trh s malými plochými UV signage tiskárnami. Tato kompaktní a cenově dostupná UV LED plochá signage tiskárna pro trh s propagačními předměty se vyznačuje řadou jedinečných funkcí společnosti Epson a vysoce kvalitním tiskem na širokou škálu předloh.

Bude zajímavá pro řadu firem - od prodejců fotografií a výrobců drobného zboží až po elektronické obchody a návštěvnické atrakce, jako jsou zábavní parky.

Stránka 1/19 Další >