logo Epson Europe

Anton Belousov

Produktový manažer pro ColorWorks společnosti Epson Europe

Anton Belousov - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Nová, kompaktní a špičková tiskárna ColorWorks C8000e je zkonstruována tak, aby poskytovala vysokorychlostní a vysoce kvalitní tisk barevných štítků podle potřeby pro rychle rostoucí trh s průmyslovými štítky.

Mezi lety 2019 a 2023 poptávka po modelech ColorWorks společnosti Epson výrazně vzrostla, což jasně dokazuje výhody, které naše jedinečná technologie nabízí, a to nejen z hlediska nákladové efektivity, hodnoty a kvality, ale také jako prostředek k výraznému snížení množství odpadu a mnoha dopadů na životní prostředí spojených s méně efektivními analogovými procesy hromadné výroby štítků.

Je zřejmé, že budoucnost průmyslové produkce barevných štítků spočívá v tisku podle potřeby. Společnost Epson v tomto nejnovějším přírůstku do řady ColorWorks hrdě nabízí nejlepší technologii ve své třídě.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Společnost Epson má silnou pozici na trhu s vysoce kvalitními fotografiemi a uměleckými reprodukcemi. Má tak dobré předpoklady k tomu, aby si udržela své silné postavení na trhu s vysoce kvalitními profesionálními fotografiemi, uměleckými reprodukcemi, plakáty a interiérovými nápisy.

Uvedení tiskárny SC-P20500 na trh je významným krokem kupředu, kterým navazujeme na silné stránky tiskárny SC-P20000 a přicházíme na trh s cenově velmi výhodnou tiskárnu, která poskytuje vynikající kvalitu, spolehlivost a produktivitu.

Matěj Kopecký

Business Account Manager VI společnosti Epson Europe CZ & SK

Matěj Kopecký - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Těší nás, že se akce v krásných prostorách Home of AV vydařila a my se mohli opět osobně setkat s našimi partnery.

Naším cílem bylo, aby celý den byl co nejvíce přínosný, proto jsme se snažili ukázat, co všechno projektory a skvělé technologie Epson v praxi dovedou.

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

Marcel Divín - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Uvedením modelů AM-C400 a AM-C550 na trh zaplňujeme mezeru v naší produktové řadě a nabízíme výhody technologie Line Inkjet v rámci našich kancelářských tiskáren.

Tyto multifunkční tiskárny formátu A4 rozšiřují rodinu tiskáren AM-C a přinášejí srovnatelnou úroveň výjimečné produktivity modelů AM-C A3 s uceleným uživatelským prostředím díky sdílenému uživatelskému rozhraní, ale s menšími požadavky na instalační prostor.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Mnoho malých a středních podniků používá technologii digitálního tisku Epson k výrobě a prodeji vysoce žádaných a personalizovaných výrobků s jedinečným designem. Letos jsme na našem stánku ukázali mnoho takových výrobků.

Stánek Epson posloužil jako výkladní skříň s mnoha pestrými ukázkami personalizovaných a propagačních předmětů, od triček navržených na míru, fotografií a aplikací na plátno až po hrnky, notebooky, pouzdra na telefony, magnety, podtácky a láhve na vodu.

Stránka 1/20 Další >