logo Epson Europe

Michael Vlček

Account Manager Visual Projectors společnosti Epson Europe

Michael Vlček - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Je mi ctí, že mohu být součástí přední světové společnosti, pro kterou jsou na prvním místě nejen potřeby zákazníků a vývoj inovativních řešení, ale rovněž udržitelnost a ochrana životního prostředí.

Těším se na práci s týmem skvělých profesionálů a na všechny výzvy, které tato zkušenost přinese.

Marcel Divín

Branch Office Manager společnosti Epson Europe

Marcel Divín - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Inovace fungují nejlépe, když je třeba vyřešit nějaký problém a splnit zadání. To neznamená být restriktivní, jde o to znát výsledek, kterého potřebujete dosáhnout. Bohužel některé firmy se pustí do inovací, ale nakonec spadnou do pasti vedoucí k malému nebo žádnému výsledku.

Je to proto, že nevěnují čas definování problému, který se snaží vyřešit, nebo se dostatečně nezaměří na utřídění a řízení nápadů.

Mnozí se domnívají, že úžasné nápady přijdou jen ze spojení chaosu a kreativity. Inovace jsou však něčím jiným - vytváří hodnoty.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Tyto 24" kompaktní modely v moderním provedení jsou vysoce kvalitní komerční tiskárny ideální pro tisk fotografií a plakátů. Společně se 44" modely a novou tiskárnou SC-P8500DL nyní řada SC-Px500 nabízí ideální řešení pro každého v sektoru výroby fotografií a plakátů.

Tato nová nabídka představuje elegantní a komplexní řešení tisku pro nejrůznější firmy od maloobchodních prodejen a profesionálních fotografických studií až po produkční společnosti.

Zajišťují výjimečnou kvalitu tisku, mají extrémně kompaktní design, využívají chytré funkce a snadno se ovládají.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

Ať již jde o první investici zákazníka do velkoformátové tiskárny, nebo o rozšíření jeho dosavadních tiskových zařízení, řada SureColor SC-Tx700 poskytuje řešení, které dokonale splní jeho potřeby. Epson tak nabízí všestrannou a komplexní platformu pro úžasnou kvalitu tisku v organizacích od menších prodejců až po velké nadnárodní společnosti.

Má vynikající produktivitu, vysoké zabezpečení a skvělou spolehlivost. Jedná se tak o bezkonkurenční poměr ceny a výkonu.

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

Slavek Gross - Epson Europelogo Epson EuropeLinkedIn

S potěšením představujeme fototiskárnu SL-D500 - tento důležitý přírůstek do řady SureLab společnosti Epson, který nejen doplňuje dosavadní zařízení SureLab, ale může také splnit nároky ještě širšího okruhu firem.

Nová tiskárna SureLab spotřebovává stejné množství energie jako domácí inkoustová tiskárna, a nabízí tak podnikům ekologičtější variantu používaných produktů.

Naši zákazníci mohou nyní nabízet škálovatelné, mobilní a udržitelné řešení tisku s vysokou kvalitou, která se od tiskáren Epson Surelab očekává.

Stránka 1/15 Další >