logo Epson Europe
Slavek Gross

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

Tyto 24" kompaktní modely v moderním provedení jsou vysoce kvalitní komerční tiskárny ideální pro tisk fotografií a plakátů. Společně se 44" modely a novou tiskárnou SC-P8500DL nyní řada SC-Px500 nabízí ideální řešení pro každého v sektoru výroby fotografií a plakátů.

Tato nová nabídka představuje elegantní a komplexní řešení tisku pro nejrůznější firmy od maloobchodních prodejen a profesionálních fotografických studií až po produkční společnosti.

Zajišťují výjimečnou kvalitu tisku, mají extrémně kompaktní design, využívají chytré funkce a snadno se ovládají.

Ať již jde o první investici zákazníka do velkoformátové tiskárny, nebo o rozšíření jeho dosavadních tiskových zařízení, řada SureColor SC-Tx700 poskytuje řešení, které dokonale splní jeho potřeby. Epson tak nabízí všestrannou a komplexní platformu pro úžasnou kvalitu tisku v organizacích od menších prodejců až po velké nadnárodní společnosti.

Má vynikající produktivitu, vysoké zabezpečení a skvělou spolehlivost. Jedná se tak o bezkonkurenční poměr ceny a výkonu.

S potěšením představujeme fototiskárnu SL-D500 - tento důležitý přírůstek do řady SureLab společnosti Epson, který nejen doplňuje dosavadní zařízení SureLab, ale může také splnit nároky ještě širšího okruhu firem.

Nová tiskárna SureLab spotřebovává stejné množství energie jako domácí inkoustová tiskárna, a nabízí tak podnikům ekologičtější variantu používaných produktů.

Naši zákazníci mohou nyní nabízet škálovatelné, mobilní a udržitelné řešení tisku s vysokou kvalitou, která se od tiskáren Epson Surelab očekává.

Společnost Epson si svým vysokým tržním podílem vybudovala reputaci firmy, která podporuje podniky pomocí skutečně komplexních tiskových řešení nabízejících nejvyšší úrovně kvality, flexibility a cenové efektivity.

Nové sublimační tiskárny SureColor SC-F6400 a SC-F6400H jsou dokonalými příklady našeho závazku naslouchat potřebám trhu a poskytovat aktuálně relevantní a efektivní řešení.

Vzhledem k tomu, že se společnosti po celé Evropě zotavují z lockdownu, nebyla nikdy lepší doba pro diverzifikaci podnikání do nových rostoucích trhů a maximalizaci potenciálu příjmů, který tyto oblasti mohou přinést.

Náš sortiment tiskáren vystavený na veletrhu FESPA spolu s řešeními nabízenými mnoha našimi klíčovými partnery ukazuje, jak snadno a úsporně mohou tiskárny tyto možnosti nabídnout.

Stránka 1/3 Další >