logo Epson Europe
Slavek Gross

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

Mnoho malých a středních podniků používá technologii digitálního tisku Epson k výrobě a prodeji vysoce žádaných a personalizovaných výrobků s jedinečným designem. Letos jsme na našem stánku ukázali mnoho takových výrobků.

Stánek Epson posloužil jako výkladní skříň s mnoha pestrými ukázkami personalizovaných a propagačních předmětů, od triček navržených na míru, fotografií a aplikací na plátno až po hrnky, notebooky, pouzdra na telefony, magnety, podtácky a láhve na vodu.

Poptávka po základní DTF tiskárně za poslední tři roky výrazně vzrostla. Tento vzrušující vývoj od společnosti Epson nabízí nadšencům a malým podnikům v podobě DTG tiskárny SC-F1000 cenově extrémně dostupné řešení, které poskytuje vynikající kvalitu a řadu pokročilých funkcí zvyšujících produktivitu.

Jsme nadšeni, že nám tiskárna SC-V1000 umožnila vstoupit na trh s malými plochými UV signage tiskárnami. Tato kompaktní a cenově dostupná UV LED plochá signage tiskárna pro trh s propagačními předměty se vyznačuje řadou jedinečných funkcí společnosti Epson a vysoce kvalitním tiskem na širokou škálu předloh.

Bude zajímavá pro řadu firem - od prodejců fotografií a výrobců drobného zboží až po elektronické obchody a návštěvnické atrakce, jako jsou zábavní parky.

Požadavky na produktivitu jsou v dnešním profesionálním uměleckém prostředí vyšší než dřív a uživatelé samozřejmě stále požadují maximální úroveň kvality obrazu. Nejnovější nabídka společnosti Epson v podobě modelu SureColor P5300 splňuje oba tyto požadavky a kromě toho poskytuje vynikající jednoduchost použití a výjimečnou spolehlivost.

Tiskárna je určena ke splnění požadavků profesionálních fotografů, uživatelů z oblasti výtvarného umění, designérských studií a fotoateliérů.

Tyto 24" kompaktní modely v moderním provedení jsou vysoce kvalitní komerční tiskárny ideální pro tisk fotografií a plakátů. Společně se 44" modely a novou tiskárnou SC-P8500DL nyní řada SC-Px500 nabízí ideální řešení pro každého v sektoru výroby fotografií a plakátů.

Tato nová nabídka představuje elegantní a komplexní řešení tisku pro nejrůznější firmy od maloobchodních prodejen a profesionálních fotografických studií až po produkční společnosti.

Zajišťují výjimečnou kvalitu tisku, mají extrémně kompaktní design, využívají chytré funkce a snadno se ovládají.

Stránka 1/3 Další >