logo Epson Europe
Slavek Gross

Slavek Gross

LFP Business Manager společnosti Epson Europe

LinkedIn

V sektoru sublimačních tiskáren požadují zákazníci rychlou realizaci zakázky, stálou výkonnost, vysoce kvalitní výstup a spolehlivost. S ohledem na tyto požadavky jsme vyvinuli průmyslovou sublimační tiskárnu, která vytváří nové standardy.

Tiskárna SC-F11000 nabízí nejvyšší výrobní kapacitu ze všech velkoformátových tiskáren Epson. Je vybavena čtyřmi tiskovými hlavami PrecisionCore Micro TFP a velkoobjemovým inkoustovým řešením s možností výměny za provozu, díky kterému není třeba při výměně inkoustu přerušovat činnost.

Náš odkaz stojí na inovacích. Toto je jeden z momentů, kdy posouváme standard produktivity v sektoru sublimačních tiskáren.

Společnost Epson má silnou pozici na trhu s vysoce kvalitními fotografiemi a uměleckými reprodukcemi. Má tak dobré předpoklady k tomu, aby si udržela své silné postavení na trhu s vysoce kvalitními profesionálními fotografiemi, uměleckými reprodukcemi, plakáty a interiérovými nápisy.

Uvedení tiskárny SC-P20500 na trh je významným krokem kupředu, kterým navazujeme na silné stránky tiskárny SC-P20000 a přicházíme na trh s cenově velmi výhodnou tiskárnu, která poskytuje vynikající kvalitu, spolehlivost a produktivitu.

Mnoho malých a středních podniků používá technologii digitálního tisku Epson k výrobě a prodeji vysoce žádaných a personalizovaných výrobků s jedinečným designem. Letos jsme na našem stánku ukázali mnoho takových výrobků.

Stánek Epson posloužil jako výkladní skříň s mnoha pestrými ukázkami personalizovaných a propagačních předmětů, od triček navržených na míru, fotografií a aplikací na plátno až po hrnky, notebooky, pouzdra na telefony, magnety, podtácky a láhve na vodu.

Poptávka po základní DTF tiskárně za poslední tři roky výrazně vzrostla. Tento vzrušující vývoj od společnosti Epson nabízí nadšencům a malým podnikům v podobě DTG tiskárny SC-F1000 cenově extrémně dostupné řešení, které poskytuje vynikající kvalitu a řadu pokročilých funkcí zvyšujících produktivitu.

Jsme nadšeni, že nám tiskárna SC-V1000 umožnila vstoupit na trh s malými plochými UV signage tiskárnami. Tato kompaktní a cenově dostupná UV LED plochá signage tiskárna pro trh s propagačními předměty se vyznačuje řadou jedinečných funkcí společnosti Epson a vysoce kvalitním tiskem na širokou škálu předloh.

Bude zajímavá pro řadu firem - od prodejců fotografií a výrobců drobného zboží až po elektronické obchody a návštěvnické atrakce, jako jsou zábavní parky.

Stránka 1/4 Další >