share itpoint.cz

Canon imageRUNNER ADVANCE C2020 C 2030: nová barevná multifunkční zařízení

Nová zařízení nahrazují velmi úspěšné modely imageRUNNER C2380i a C3080/i a nabízí vylepšení v oblastech bezpečnosti, výkonu i šetrnosti k životnímu prostředí. Kompatibilita s uniFLOW V5 a iW360 zvyšuje bezpečnost a umožňuje kompletní správu vstupu i výstupu.

Canon Europe představuje nové barevné multifunkční zařízení imageRUNNER ADVANCE. Novinky rozšiřují portfolio barevných A3 strojů imageRUNNER ADVANCE a splňují vše od základních požadavků až po vysoké nároky kladené na lehké produkční stroje. Společnost Canon si tak upevňuje pozici lídra v oblasti multifunkčních zařízení.

Nejnovější modely imageRUNNER ADVANCE C2030 a C2020 jsou vybaveny moderní technologií kontroly barevnosti a jsou vhodné pro malé a střední pracovní skupiny v kancelářském prostředí. Nové stroje s rychlostí tisku 20 str./min a 30 str./min nabízí řadu možností a funkcí, které zvyšují bezpečnost v síťovém prostředí a zvyšují produktivitu zaměstnanců, šetří náklady a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Oba modely jsou dostupné v základní či plné konfiguraci s harddiskem (HDD) nebo flashdiskem. Flashdisk plně stačí při využívání základních funkcí imageRUNNER ADVANCE, což je optimální řešení pro menší a střední pracovní skupiny. Oproti tomu verze s HDD podporuje většinu funkcí, které jsou dostupné na oceněné platformě imageRUNNER ADVANCE.

Novinky nahrazují velmi úspěšné modely Canon imageRUNNER C2380i a imageRUNNER C3080/i a přináší vylepšení v oblasti správy, vysoce kvalitní barevný TFT dotykový displej, intuitivní uživatelské rozhraní a vylepšený design. Tím dochází ke snížení provozních nákladů a lepší efektivitě. HDD verze navíc poskytuje plné využití všech možností nejnovější verze uniFLOW V5 pro správu tisku a skenování.

Zařízení umožňují tisk, kopírování i skenování jediným dotykem, podporují připojení přes USB, nabízí rozmanité možnosti finálního zpracování dokumentů a zásobník až na 2000 listů papíru s gramáží od 64 g/m2 do 220 g/m2. Multifunkční zařízení nabízí špičkový výkon za příznivou cenu.

Tvorbu nových dokumentů a manipulaci s nimi usnadňuje software iW360 a navíc je k dispozici sada pro kontrolu tisku a zabezpečení a funkce USB Print & Scan. Nové modely zjednodušují pracovní postupy a přináší vyšší efektivitu.

"Za posledních 9 měsíců nám platforma imageRUNNER ADVANCE umožnila rapidně zvýšit podíl na trhu multifunkčních tiskáren v západní Evropě. Zákazníci oceňují výhody, které jim tato zařízení přináší. Tiskárny imageRUNNER ADVANCE totiž nabízí vyšší kvalitu, výkon a flexibilitu, takže firmám poskytují vše, co potřebují," říká Daniel Míka, Office Product Business Developer, Canon CZ.

Nové A3 multifunkce jsou ekologicky šetrné a nabízí nejnižší celkovou spotřebu energie a nejmenší dopad na životní prostředí ve své třídě. Výhodou je i rychlé zahřátí při startu a automatický oboustranný tisk.

Bezpečnost zvyšují funkce v rámci uniFLOW pro řízení tisku a sada pro bezpečné odesílání dokumentů. Spolehlivost zajišťuje nástroj e-Maintenance pro vzdálenou diagnostiku strojů. K dispozici je možnost zvolit optimální konfiguraci, která vyhovuje potřebám uživatele, i speciální model, který umožňuje uživatelům platit pouze za to, co vytiskli.

imageRUNNER ADVANCE C2030 a C2020 jsou dostupné od 1.11. 2010.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 10. prosince 2010 - pátek, čteno 2313x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články Canon CZ s.r.o.

Nové inkoustové multifunkce PIXMA typu v...

Profesionální digitalizační služby CoE-I...

Nová řada tiskáren MAXIFY pro malou a do...

Prvotřídní - i oboustranný tisk na flexi...

Průmyslové kamery pro práci při špatných...

Rychlý firemní tisk v profesionální kval...

Jednoduchý velkoformátový tisk pro práci...

Nové šekové skenery imageFORMULA

Digitalizace dokumentů a automatické zpr...

Cashback až 5000 Kč na vybrané produkty ...

Nová multifunkční zařízení i-SENSYS zpří...