logo Canon CZ s.r.o.

Nové inkoustové tiskárny Canon PIXMA

Jednou z novinek je inkoustová tiskárna Canon typu vše v jednom pro formát A3 - PIXMA TS9550. Nové univerzální tiskárny jsou skvělými pomocníky v domácnostech, při tvůrčí práci i podnikání, zejména pak díky svým chytrým vlastnostem a mimořádnému výkonu.

Canon PIXMA TS9550 je kompaktní inkoustová tiskárna typu "vše v jednom", která i při rozměrech tiskáren pro formát A4 umožňuje tisknout až ve formátu A3. Díky špičkové technologii tiskové hlavy FINE a pěti samostatným inkoustům vytváří nová tiskárna výstupy v profesionální kvalitě i fotografie s bohatou škálou tónů a životností 100 let.

Samozřejmostí je spolupráce s chytrými telefony i WiFi konektivita, díky kterým je tato tiskárna ideální pro použití ve firmách i domácích kancelářích.

Canon PIXMA TS9550 je kompatibilní s technologiemi AirPrint (iOS) a Mopria (Android), které umožňují přímý tisk z chytrých zařízení.

Součástí elegantního designu nové tiskárny je i intuitivní dotykový displej s úhlopříčkou 10,8 cm - přímo z tohoto displeje lze tisknout například brožury. Canon PIXMA TS9550 je výjimečná také snadným skenováním rozměrných dokumentů, stejně jako v případě tisku až do formátu A3.

Své příznivce si jistě najde i dvoucestný podavač papíru a automatický podavač dokumentů až na 20 listů. Canon PIXMA TS9550 bude k dispozici v atraktivním bílém provedení (modelové označení PIXMA TS9551C) i v elegantní černé barvě ideální pro nasazení ve firmách a domácích kancelářích.

Nové tiskárny Canon PIXMA TS8250, PIXMA TS6250, PIXMA MG3650S a PIXMA TR4550 budou v prodeji od září 2018, tiskárna PIXMA TS9550 pak o dva měsíce později.

Modelová série Canon PIXMA TS8250

Canon PIXMA TS8250 je univerzální stylová tiskárna, opět typu "vše v jednom", která je ideální pro domácí i kancelářské použití. Díky šesti samostatným inkoustům včetně fotografické modré umožňuje toto kompaktní zařízení i vysoce kvalitní tisk fotografií, a to až do formátu A4.

Jednoduchost použití zvyšuje také bezdrátová konektivita a nechybí ani podpora služby PIXMA Cloud Link (prostřednictvím aplikace Canon PRINT dostupné pro systém iOS a Android). Ovládání dále zjednodušuje dotykový displej s úhlopříčkou 10,8 cm.

Nová tiskárna je velmi rychlá, za minutu zvládne vytisknout 15 listů černobíle a 10 barevně. Více než pár sekund nezabere ani tisk bezokrajové fotografie ve formátu 10x15 cm (4x6 palců).

Součástí Canon PIXMA TS8250 je i dvoucestný podavač papíru a v případě zájmu o větší ekonomickou efektivitu tisku lze využívat volitelné inkoustové kazety v provedení XL a XXL.

Modelová série Canon PIXMA TS6250

Canon PIXMA TS6250 se může pochlubit jemnými detaily ve fotografiích a díky samostatnému pigmentovému inkoustu i ostře černými texty. Profesionálně vypadající dokumenty si tak mohou uživatelé vytisknout i v prostředí domova.

Na vysoké kvalitě výstupů se podílí konstrukce s pěti oddělenými inkousty a v případě potřeby lze tisknout fotografie bez okrajů až do formátu A4. Příjemným bonusem je také automatický oboustranný tisk.

V kombinaci s WiFi konektivitou a zdarma dostupnou aplikace Canon PRINT lze i tuto tiskárnu ovládat z chytrých zařízení a prostřednictvím služby PIXMA Cloud Link přistupovat k oblíbeným cloudovým službám.

Ovládání tiskárny je díky intuitivnímu dotykovému displeji s úhlopříčkou 7,5 palců velmi snadné a tisk i skenování lze zahájit během několika málo sekund.

Modelová série Canon PIXMA MG3650S

Jednou z mnoha předností domácí tiskárny PIXMA MG3650S je bezproblémová bezdrátová konektivita, která umožňuje snadné propojení s chytrými zařízeními a cloudovými službami. Nechybí vysoká kvalita výstupů, vysoká rychlost a díky možnosti využívat volitelné inkoustové kazety v provedení XL ani vysoká efektivita tisku.

Výhodou je také automatický oboustranný tisk, který snižuje spotřebu papíru.

Modelová série PIXMA TR4550

Canon PIXMA TR4550 se vyznačuje snadno použitelnou bezdrátovou konektivitou a mezí hlavní přednosti patří také produktivita, a to i v případě skenování, kopírování a faxování (součástí tiskárny je také automatický podavač dokumentů až na 20 listů).

Užitečná je kompatibilita s aplikací Canon PRINT, díky které lze tisknout, skenovat a kopírovat i bez zapnutého počítače - stačí chytrý telefon.

V kontextu jednoduchosti ovládání je důležité vyzdvihnout i podporu technologií AirPrint a Mopria, stejně jako možnost přímého bezdrátového připojení, které je výhodné v případech absence síťové infrastruktury. Prostřednictvím technologie PIXMA Cloud Link je možné skenovat přímo do oblíbených služeb včetně Google Drive a Dropbox.

Novinka navíc umí naskenovat obě strany identifikačního průkazu do jedné výstupní stránky a zrychluje tak práci s těmito typy dokumentů.

Zábava pro všechny se službou Creative Park a odměny v rámci Bonusprogramu

Tiskárny PIXMA lze využít pro zábavu celé rodiny. Máte rádi papírové vystřihovánky a skládačky. Nebo si chcete udělat vlastní kalendář? A co třeba rámečky na fotografie? Pak není nic snazšího, než otevřít stránky služby Creative Park, vybrat si, co se vám líbí a začít tvořit. Možností jsou stovky.

Protože Creative Park myslí na všechny věkové skupiny, najdete zde vystřihovánky pro úplně malé děti, které si je navíc mohou samy vybarvit, i náročné modely složené z mnoha dílů pro zkušené modeláře.

Majitelé tiskáren Canon PIXMA, kteří používají originální inkousty Canon, navíc získávají přístup k velkému množství prémiového obsahu v databázi Creative Park Premium.

K dispozici tak mají fotografie, ilustrace, výrobky z papíru a další materiály od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců.

Uživatelé tiskáren PIXMA mohou dosáhnout i na zajímavé odměny, které souvisí s používáním jejich tiskárny. Stačí jen sbírat body za každý čárový kód z originálního balení cartridgí Canon a zaregistrovat se do Bonusprogramu Canon. Pak už jen stačí si v závislosti na počtu získaných bodů objednat odpovídající odměnu.

Může to být poukaz na pohonné hmoty, zážitkový poukaz, ale i některý z mnoha produktů Canon.

Další články k tématům - A3 - AirPrint - Android - cloud - Dropbox - fotografie - inkoust - iOS - kancelář - PIXMA - skener - tiskárna - WiFi

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 15. srpna 2018 - středa

Další články od Canon CZ s.r.o.

Multifunkce imageRUNNER ADVANCE DX C5800 - skutečné centrum pro bezproblémovou digitalizaci

Nová multifunkce Canon imagePRESS C170

Nové portfolio repasovaných multifunkcí Canon imageRUNNER ADVANCE

Multifunkce Canon pomáhají v neziskovkách

Nová řada imagePRESS C10010VP zvyšuje produktivitu vysokorychlostního archového tisku

Nová řada tiskáren Arizona 2300 s technologii Arizona FLOW

Pracujte z libovolného místa s podporou uniFLOW Online

Multifunke Canon s nativní podporou správy tisku Universal Print

Digitální tisk zakázkových tapet

První instalace produkčních tiskáren Canon varioPRINT iX

Nová řada inkoustových produkčních tiskáren Canon varioPRINT iX

Technologické trendy pro digitální kancelář 2020

Multifunkce imageRUNNER ADVANCE DX jako centrum digitální transformace firmy

IT útoky na dodavatelské řetězce a deepfake podvody

Použité multifunkce Canon budou dál sloužit u neziskovek

Lehkomyslný centralizovaný firemní tisk přináší bezpečnostní rizika

Síťový stolní skener s připojením přes LAN, WiFi nebo USB

Nová série imagePROGRAF PRO pro kvalitní velkoformátový tisk

Použité kopírky a multifunkce pro školy a neziskovky

Upgrade multifunkcí i-SENSYS přináší řadu vylepšení

České kanceláře stále preferují papír a šanony před cloudem

Čipování zaměstnanců jako základ bezpečnostní strategie pro kanceláře budoucnosti

imageRUNNER ADVANCE pod ochranou McAfee

Výkonný produkční skener Canon digitalizuje církevní spisy

Udržitelnost a ekologie budou mít dopad na podnikání

Skenery a tiskárny Canon ve službách výstavy o Medě Mládkové

Rizikové neoriginálních tonery z Číny

Produkční tiskárna Océ Colorado 1650 pro tisk z role na roli

Jak se účinně bránit zneužití citlivých dat v éře digitalizace

Nová barevná multifunkční tiskárna imageRUNNER ADVANCE C475 III

Profesionální tisk s novou řadou tonerových tiskáren imagePRESS C910

Inkoustové multifunkční tiskárny Canon WG7500 pro malé a střední firmy

Inovace Océ ProStream 1000 zlepšují efektivitu produkce a kontrolu kvality tisku

Inteligentní digitální podatelna zvládá ukládání i analýzu firemních dokumentů

Nová edice imageRUNNER ADVANCE posouvá hranice zabezpečení dokumentů a produktivity

Rozšířená a virtuální realita jako ideální firemní nástroj v nové éře podnikání

Inovativní flatbed tiskárny řady Océ Arizona 1300

Cloud a edge s podporou umělé inteligence promění kanceláře, výrobní podniky i města

Nový bridge fotoaparát Canon PowerShot SX70 HS

Nový Canon EOS R se představí na veletrhu Photokina 2018

Nová profesionální kamera Canon XF705

Nový Canon EOS R posouvá hranice fotografování a natáčení videí

Plnoformátová zrcadlovka EOS R - první fotoaparát s nově vyvinutým RF bajonetem

Canon posouvá hranice v konstrukci objektivů a optické kvality

EISA Awards ocenění fotoaparátů, objektivů a příslušenství Canon

Lehká kapesní a přenosná fototiskárna Canon Zoemini

Nové inkoustové tiskárny Canon PIXMA

Nové ploché skenery Canon CanoScan

Kapesní kompakt PowerShot SX740 HS

Canon získal zlaté hodnocení EcoVadis za trvalou udržitelnost