logo Canon CZ s.r.o.

Malý a laserový 4K projektor k profesionálnímu využití

Nový kompaktní výkonný laser-fosforový projektor Canon XEED 4K600Z s technologií LCOS a světelným výkonem 6000 lumenů je ideální pro profesionální využití včetně simulací, designu, vzdělávání, kreativních projekcí nebo digitální reklamy.

Díky hmotnosti pouhých 26 kg (včetně objektivu) je XEED 4K600Z ve své třídě nejmenším a nejlehčím laserovým projektorem s nativním rozlišením 4K na světě. Objektiv s motorizovaným posunem v rozsahu +/- 60% svisle a +/- 10% vodorovně eliminuje potřebu naklánění nebo přemísťování projektoru a nejnovější model tak lze snadno instalovat v libovolném úhlu.

Snadnou použitelnost a bezproblémovou instalaci doplňují široké možnosti přizpůsobení, díky kterým je XEED 4K600Z flexibilní volbou pro použití v profesionálních prostředích. Příkladem může být laserová technologie, která umožňuje nasazení nového projektoru v oblasti digitální reklamy - Canon XEED 4K600Z může pracovat nepřetržitě a v režimu na výšku.

Nejnovější model je dokonce dostatečně univerzální i na to, aby umožnil přesné zobrazování rentgenových snímků při vzdělávání ve zdravotnictví - a to díky simulačnímu režimu Digital Imaging and Communication in Medicine (DICOM), který splňuje požadavky standardu DICOM 14 pro zobrazování medicínských dat ve výuce.

Díky WiFi konektivitě lze XEED 4K600Z spravovat a řídit pomocí zařízení s operačním systémem iOS - dříve byly tyto možnosti dostupné pouze prostřednictvím drátové sítě LAN. Nová aplikace Canon Projector Service Tool dovoluje ovládání projektoru, zobrazování chybových stavů i řešení problémů.

Vedle jasného a čistého obrazu se může nový projektor pochlubit i malými rozměry a funkcemi svého předchůdce - modelu XEED 4K600STZ.

Klíčové vlastnosti projektoru XEED 4K600Z:

Výkonná technologie pro 4K rozlišení a přesná optika

Díky nativnímu 4K rozlišení 4096 x 2400 a specializované optice značky Canon podpořené technologií LCOS a systémem AISYS nabízí projektor XEED 4K600Z obrazový zážitek s ostrými detaily a živými barvami, které pokrývají barevný prostor sRGB.

Na vylepšení obrazu při promítání filmů a celkově dokonalejším zážitkům se v případě projektoru XEED 4K600Z podílí minimální zakřivení plochy zajišťující obraz bez zkreslení, redukce rozmazání zobrazovaného pohybu a rychlá odezva s prodlevou 1,0 snímku.

Ostré zaostření je navíc dosažitelné v široké škále prostředí, včetně projekcí na klenuté a zakřivené plochy.

Jasnější světlo s delší životností

Spolehlivý XEED 4K600Z využívá místo tradiční lampy modré laserové světlo, které zajišťuje vysoký světelný výkon a umožňuje dosáhnout přesné úrovně požadovaného jasu. Nový projektor nabízí všechny výhody, které souvisí s delší životností a dobou provozuschopnosti až 40000 hodin - včetně minimálních nároků na údržbu a nákladů spojených s poruchami.

K modelu XEED 4K600Z poskytuje společnost Canon pětiletou záruku včetně zápůjčky zdarma do druhého dne, která ještě více zkracuje dobu případné nefunkčnosti projektoru.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 8. listopadu 2017 - středa

Další články od Canon CZ s.r.o.