logo Canon CZ s.r.o.

Rychlý firemní tisk v profesionální kvalitě s novou řadou i-SENSYS

i-SENSYS MF410 a i-SENSYS MF510 - Canon Europe představuje dvě nové modelové série černobílých multifunkčních tiskáren pro formát A4. Reaguje tak na požadavky, které firmy aktuálně kladou v oblasti tisku a zpracování dokumentů.

Nové modely i-SENSYS jsou navrženy s ohledem na maximální kompatibilitu a uživatelskou přívětivost. Umožňují skenování do e-mailu i skenování do složky a široce tak podporují digitalizaci i bezproblémové využití v rámci dokumentových workflow. Výsledkem je optimální produktivita jak v případě práce přímo v kancelářích, tak i na cestách.

Tonerové kazety typu vše v jednom zajišťují spolehlivost a stále stejně vysokou kvalitu tisku bez nutnosti údržby a při zachování maximální jednoduchosti správy. A kompatibilita s řízenými tiskovými službami MPS zajišťuje možnost škálování v závislosti na růstu firmy.

"Společnost Canon vždy dělala maximum pro to, aby svým zákazníkům pomohla odhalit a využít celý jejich potenciál. Produkty a služby z našeho portfolia představují pro náročné firmy se zájmem o vlastní růst a rozšiřování svých podnikatelských schopností prověřená a škálovatelná řešení, která mohou opravdu naplnit jejich požadavky a potřeby. Nové modelové série i-SENSYS MF510 a i-SENSYS MF410 jsou skvělým příkladem rychlých a vysoce produktivních strojů, které jsou nejen dostatečně robustní ke splnění náročných podnikových požadavků, ale také dostatečně kompaktní na to, aby je firmy mohly umístit i do malých nebo středně velkých kanceláří," říká Daniel Míka, B2B Marketing Director ve společnosti Canon CZ.

Vedle nejdůležitější funkcionality v podobě tisku, kopírování a barevného skenování se mohou nová zařízení i-SENSYS MF410 a i-SENSYS MF510 pochlubit i řadou dalších funkcí a vlastností i vysokou rychlostí, navíc v kompaktním a intuitivním designu.

Nové modelové série i-SENSYS MF510 a i-SENSYS MF410 jsou ideální zařízení pro rostoucí pracovní skupiny, které vyžadují konkurenceschopné provozní náklady a stále větší objem černobílé produkce. Díky rychlosti tisku 331 až 402 stran za minutu a duplexnímu automatickému podavači dokumentů mohou nová zařízení nabídnout rychlou produkci výstupů ve vysoké profesionální kvalitě.

Nejnovější zařízení navíc podporují vzdálenou správu, která umožňuje minimalizovat zásahy ze strany IT týmů přímo na konkrétním pracovišti a ještě více tak optimalizovat pracovní produktivitu. Součástí nových modelů je i dotykový barevný displej LCD s jednoduchým a velmi intuitivním ovládáním.

Nejnovější zařízení významně zjednodušují digitalizační workflow - vedle skenování do e-mailu a složky umožňují i skenování bez využití osobního počítače, a to do USB pamětí, sdílených síťových složek, FTP úložišť nebo e-mailu.

Skenovací možnosti zahrnují i přímé skenování do oblíbených cloudových služeb a mobilních zařízení, stačí využít zdarma dostupnou desktopovou nebo mobilní aplikaci.

Modelové série i-SENSYS MF510 a i-SENSYS MF410 budou v Evropě v prodeji od června 2016.

Skvělá konektivita pro větší efektivitu kanceláří

Kompatibilita s platformou Canon uniFLOW přináší zákazníkům funkcionalitu podnikových řešení při menších nárocích na pracovní prostor a umožňuje plně využívat výhod této platformy pro správu výstupů. Zařízení modelových sérií iSENSYS MF510 a i-SENSYS MF410 jsou navíc kompatibilní i s tiskovými jazyky dle průmyslových standardů PCL5c/6 a Adobe PostScript a zákazníci je tak mohou snadno a bezproblémově integrovat do stávající spravované síťové infrastruktury.

Díky podpoře nové technologie Canon NFC Touch & Print3 mohou pracovníci pro rychlé připojení k nejnovějším modelům a následnému tisku využít i své kompatibilní4 chytré telefony nebo tablety, a to prostřednictvím mobilní aplikace Canon PRINT Business.

Obě modelové série umožňují pomocí zdarma dostupných aplikací nahrávat naskenované dokumenty do cloudových aplikací včetně služeb Dropbox a Google Drive. Nová zařízení jsou kompatibilní i se službou Google Cloud Print a podporují také technologie Apple AirPrint a Mopria.

Tyto vlastnosti a funkce umožňují firmám všech velikostí pracovat efektivněji i spravovat, tisknout a skenovat dokumenty pomocí mobilních zařízení i na cestách.

Článek Canon CZ s.r.o. ze dne 16. května 2016 - pondělí

Další články Canon CZ s.r.o.