logo CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob

jednoheslo.cz: kampaň podpory mojeID.cz pro uživatele internetu a poskytovatele online služeb

Kampaň CZ.NIC se objeví v online médiích, v tisku a na venkovních reklamních plochách. Ústředním bodem kampaně je speciální stránka jednoheslo.cz, na níž návštěvníci najdou souhrn všech informací o mojeID.

Internetové stránky jednoheslo.cz nabízejí kompletní přehled informací, které se o mojeID objevují v médiích, na blozích, diskusních fórech či jiných internetových zdrojích. Pro ty, kteří chtějí být informováni o mojeID ihned, jsou k dispozici také sociální sítě Twitter a Facebook.

"Kampaň by měla oslovit nejen ty, kteří na internetu hledají seriózní informace, ale i ty, kteří se zde chtějí bavit. Hlavní výhody mojeID, jak si ho založit a jak jej používat vysvětluje fiktivní zaměstnanec CZ.NIC Aleš Mokrý, s nímž se mohli uživatelé českého internetu setkat už při projektu dobradomena.cz," říká Pavel Tůma, šéf marketinguCZ.NIC.

O službě mojeID

MojeID je služba, díky níž mají uživatelé českého internetu možnost používat pro přihlašování na různé internetové stránky a k různým webovým službám jednotné identifikační údaje (uživatelské jméno a heslo). S využitím mojeID tak není především potřeba zakládat vždy nový účet a procházet opakovaně zdlouhavým a složitým procesem registrace.

MojeID je možné využívat u všech služeb, jejichž provozovatelé podporují přímo službu mojeID či alespoň technologii OpenID. MojeID je další z řady technologií (DNSSEC, ENUM), které sdružení CZ.NIC, správce české národní domény .CZ, zavedlo pro potřeby české internetové komunity.

Další články k tématům - DNSSEC - ENUM - Facebook - jednoheslo - mojeID - OpenID - Twitter - Aleš Mokrý - Pavel Tůma

Článek CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob ze dne 10. listopadu 2010 - středa

Další články od CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob

Nabídka zaměstnání CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob
Vyrábíme vibrátory pro průmyslové aplikace.
termoreflexní folie pro podlahové topení návin 50m, akční cena 56, - Kč/m
Půjčka před výplatou do 25 000 Kč Finanční podpora pro každého na cokoliv