logo GEM System a.s.

GEM System a.s.

GEM System působí na trhu již od roku 2004 a nabízí komplexní systémová a integrační řešení, přičemž se specializuje především na oblast Business Intelligence, Identity Management, B2B komunikační systémy, datové sklady a také vývoj rozsáhlých IT řešení na zakázku.

Jako jedni z mála v Česku tak máme zkušenosti s implementací řešení postavených například na platformách Oracle BI, Oracle BAM či Oracle Identity Management. Ovšem perfektně známe i produkty dalších hlavních IT dodavatelů jako jsou HP, IBM nebo Microsoft.

Na projektech v klíčových oblastech pracují týmy zkušených odborníků zahrnující business analytiky, architekty řešení, projektové manažery a vývojáře. Náš zákazník má proto jistotu, že se jeho projektu věnujeme od začátku až do konce s veškerou silou našich dlouhodobých zkušeností a poctivě budovaného know-how.

O kvalitě řešení GEM System jsme přesvědčili řadu klientů. Podíleli jsme se na například na kompletní optimalizaci systémové infrastruktury jedné z největších tuzemských pojišťoven, a to v oblastech Business Intelligence, datových skladů, Identity Management, B2B a ERP.

GEM System dále realizoval například dodávku nového systému eCommerce pro Českou spořitelnu nebo se podílel na vybudování BI řešení pro oddělení Controllingu DOOSAN Škoda Power.

Aktuální články od GEM System a.s.

Acronis True Image 2019