logo HSI, spol. s r.o.

HSI představuje nové vedení společnosti

Na valné hromadě byl jednatelem a ředitelem HSI ustanoven Ing. Miroslav Kaňka a prokuristou byl zvolen Ing. Zdeněk Švenka. Vedení divize softwaru se nově ujímá Ing. Jiří Lagner.

"Jsem přesvědčen, že společným úsilím se nám podaří vyrovnat se se ztrátou dlouholetého ředitele společnosti Ladislava Bečvaříka a navázat na úspěšné působení HSI nejen na českém trhu. Naším cílem je zajištění plného rozsahu služeb tak, abychom byli všem zákazníkům spolehlivým a preferovaným obchodním partnerem," říká ke svému zvolení Ing. Miroslav Kaňka, nový ředitel a jednatel společnosti.

Ing. Miroslav Kaňka je spoluzakladatelem společnosti HSI. Do současné doby se podílel na vedení společnosti v pozici prokuristy a vedl divizi softwaru. Dlouhodobě působí v oblasti řešení zejména na bázi ESRI a Bentley technologií a má za sebou řadu úspěšných implementací systémů v pozici vedoucího projektů pro klíčové zákazníky jimiž jsou společnosti ČEZ, a.s. nebo PRE, a.s.

Ing. Zdeněk Švenka je rovněž spoluzakladatelem společnosti. Dlouhodobě působí ve společnosti HSI na řídících pozicích. V současnosti působí jako Manažer přípravy, plánování a optimalizace zakázek a nyní zastává i pozici prokuristy společnosti.

Ing. Jiří Lagner doposud zodpovídal za strategii rozvoje systémů v oblasti veřejné správy. Je členem řady pracovních skupin při Radě vlády pro informační společnost v oblasti Geoinfostrategie.

Současné vedení společnosti HSI:

Uvedená změna již nabyla právní platnosti a je zapsána v Obchodním rejstříku.

Článek HSI, spol. s r.o. ze dne 9. prosince 2015 - středa

Další články od HSI, spol. s r.o.