logo ITeuro, a.s.

ITeuro, a.s.

Společnost ITeuro poskytuje svým zákazníkům profesionální služby a perspektivní řešení zaměřená na zvyšování efektivity řízení výrobních podniků. Toho dosahuje implementací podnikových informačních systémů (ERP, CRM, APS) společnosti Infor a Microsoft s důrazem na správné nastavení procesů. Poradenstvím v oblasti logistiky (výrobní, skladové a distribuční), plánování a řízení výroby, umožňuje výrobním podnikům dále optimalizovat vnitropodnikové procesy, zvyšovat výkonnost a dosahovat kvalitnějších výsledků vedoucích k posílení pozice na trhu.

Implementujeme komplexní informační systém SyteLine zaměřený na výrobní podniky se zakázkovou i sériovou výrobou. Obsahuje 25 let integrovaných zkušeností a tak se můžete být jisti, že máte podporu zkušeného týmu expertů a nástroje potřebné k dokončení jakéhokoliv úkolu.

Implementace nechápeme jen jako nasazení softwarového nástroje, ale vždy se ji snažíme vést tak, aby firma dosáhla přínosy, tak jak se to podařilo u našich dalších zákazníků. Informační systém Infor SyteLine s integrovaným pokročilým plánováním a rozvrhováním APS je určen pro výrobní podniky s diskrétní nebo dávkovou výrobou (strojírenství, elektrotechnika, zbraně, komponenty pro automobilový průmysl, polygrafie, nábytek, slévárenství a další).

Součástí systému je bohatá nabídka modulů (sběr dat ve výrobě, CRM, Business Intelligence, řízení údržby, řízení kvality a další) s českou a slovenskou lokalizaci a podporu ke všem dodávaným produktům.

Pro výrobní podniky poskytuje poradenské služby výrobním podnikům zaměřené na optimalizaci procesů s použitím informačních systémů a to i pro jiné informační systémy. Naše služby nekončí jen u poradenství, pracujeme aktivně, pomáháme s realizací změn tak, abyste dosáhli na skutečné výsledky.

Aktuální články od ITeuro, a.s.

tesena fest 2018