logo ITeuro, a.s.

ERP Infor SyteLine do nových poboček ATA - RACCOON

Společnost ATA - RACCOON rozšířila svůj informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) na nové pobočky v souvislosti s fúzí s A.T.A. technik. Implementaci a podporu při procesu fúze realizovala společnost ITeuro - partner Inforu v ČR a na Slovensku.

ATA - RACCOON využívá informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) již od září 2014. Pro zajištění procesu servisu a údržby u svých zákazníků navíc od roku 2015 využívá modul Field Service, který umožňuje efektivnější plánování a monitorování servisních prací.

Po spojení obou firem došlo k navýšení stávajícího portfolia nabízených výrobků a služeb v oblasti servisních prací, a to nejen na území ČR, ale i v zahraničí, a také k rozšíření o čtyři nové provozní lokality. Projekt rozšíření nového systému proběhl v několika fázích, včetně školení nových uživatelů, simulace procesů, migrace a nájezdu do ostrého provozu.

S řešením Infor, které nyní využívají všechny pobočky, očekává ATA - RACCOON efektivnější procesy, významné snížení nákladů a zvýšení kvality služeb poskytovaných zákazníkům.

"Dnes, po dvou letech používání systému můžeme říci, že výběr systému Infor byl dobrým rozhodnutím a stal se úspěšným krokem ke zlepšení budoucnosti naší firmy. Globální technologie Infor a lokální podpora ITeuro nám významně pomohly i během fúze a v expanzi našich aktivit na další lokality," říká Tomáš Krátký, ředitel společnosti ATA - RACCOON.

O společnosti ATA - RACCOON

Společnost ATA - RACCOON s.r.o. patří mezi tradiční tuzemské výrobce, který vyrábí automatické, turniketové a lineární dveře. Výrobní sortiment společnosti zahrnuje karuselové dveře, průmyslová vrata, garážová vrata, bezpečnostní vstupy, prosklené hliníkové stěny, protipožární dveře a mříže.

Specializuje se na dodávku individuálních řešení vchodů administrativních budov, nákupních center, skladových hal, supermarketů a budov se zvýšeným požadavkem na bezpečnost.

Po letošní fúzi byla společnost přejmenována na ATA - RACCOON s.r.o.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 8. listopadu 2016 - úterý

Další články od ITeuro, a.s.

M-Files - Document Management System