logo ITeuro, a.s.

InduStream v propojení s ERP Infor SyteLine podpoří výrobu kolejové techniky

Infor SyteLine přináší integrovanou funkcionalitu APS a širší možnosti rozvoje. Součástí implementace ERP systému ve společnosti BORCAD je i jeho česká lokalizace včetně účetnictví a modul interní údržby.

Výrobce kolejové techniky BORCAD přejde v průběhu roku 2018 na ERP systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial). ITeuro jej nasadí spolu s vlastním produktem bezpapírové dílny a digitální podpory výroby InduStream.

Původním záměrem společnosti BORCAD bylo nad současný software nasadit specializované plánování a rozvrhování výroby APS. Po zvážení dalších funkčních požadavků na rozvoj IT řešení ale firma rozhodla o implementaci celého informačního systému Infor SyteLine (CloudSuite Industrial).

BORCAD nyní využívá také aplikaci pro zobrazování výrobní dokumentace v digitální podobě, zobrazování fronty práce jednotlivých zaměstnanců a pro odvádění práce. Tento nástroj nahradí moderní řešení InduStream z vlastní produkce implementátora ITeuro.

Harmonogram projektu souvisí s dokončením nové výrobní haly společnosti BORCAD a bude teprve upřesněn. Předběžně se počítá s přechodem na SyteLine od přelomu října a listopadu 2018. Souběžně bude spuštěn i provoz InduStreamu.

"Při vývoji InduStreamu jsme se zaměřili na současné zákazníky. Produkt vznikl podle jejich potřeb. Věděli jsme ale, že tytéž požadavky mají i ostatní podniky a že jiná komplexní alternativa neexistuje, ačkoliv ji firmy chtějí. Nahrazení různých dílčích nástrojů jedním silnějším je pro podniky samozřejmě výhodné snadnější správou, nemluvě o lepší vazbě na primární systém. Platí to nejen při výměně ERP jako u společnosti BORCAD, ale i při snaze konsolidovat IT infrastrukturu. Výhodou InduStreamu je robustnost a spojení funkcí, které výrobní firmy řešit musejí, přičemž se často jedná o jednoúčelové nástroje bez servisní podpory. Naproti tomu InduStream je trvale rozvíjen a doplňován o nové funkčnosti," říká Petr Šperka, obchodní ředitel společnosti ITeuro.

InduStream je propojen s ERP SyteLine a BORCAD může výhledově využít i jeho další oblasti jako automatizovaný sběr dat ze strojů, podporu řízení údržby a kvality nebo nástroje pro inteligentní skladování WMS.

InduStream je software pokrývající potřeby výrobní firmy přímo na výrobním pracovišti. Aplikace umožňuje rychlé zobrazování a zadávání dat prostřednictvím pevných nebo mobilních terminálů.

Základní vlastnosti InduStream:

O společnosti BORCAD

BORCAD cz s.r.o. je předním evropským výrobcem sedadel pro osobní železniční dopravu. Zaměstnává 150 lidí a díky jedinečnému designu a originálním konstrukčním řešením patří k nejinovativnějším firmám v oboru. Pro interiéry osobních vlaků nabízí komplexní sortiment.

Sedadla z BORCADu jsou například ve vlacích pendolino Českých drah a také v soupravách dopravce LEO Express.

Článek ITeuro, a.s. ze dne 22. ledna 2018 - pondělí

Další články od ITeuro, a.s.

Acronis True Image 2019