logo KOMIX s.r.o.

KOMIX se dlouhodobě podílí na řadě významných projektů

Společnost KOMIX se za dobu své působnosti stala významným dodavatelem pro klíčové instituce z oblastí veřejné správy i komerčního segmentu a řadí se tak mezi nejvýznamnější systémové integrátory v České republice.

Společnost KOMIX se zaměřuje na dodávky informačních systémů a aplikací vyvinutých na míru podle požadavků zákazníka, ale implementuje i standardizovaná řešení zaměřená na reporting a řízení firem, podporu obchodu či komunikace.

Cílem společnosti je prostřednictvím ICT technologií usnadnit lidem život, zefektivnit jejich práci a firmám poskytnout dlouhodobou konkurenční výhodu. Do dalšího období své působnosti proto KOMIX vstupuje s novým heslem "Dáváme technologiím smysl".

"Za dobu naší působnosti od roku 1992 se nám podařilo být u řady historických změn - pomáhali jsme napojovat celníky do Evropské Unie, naši republiku do Schengenu, byli jsme u začátků zdravotního pojištění v naší republice, u nových řidičských průkazů, biometrických pasů, nových občanských průkazů, nového systému pro matriky, nemocenské nebo sčítání obyvatel. Za účast na rozsáhlých projektech vděčíme našim partnerům, zejména společnostem ATOS, HP, IBM a Státní tiskárna cenin, které nás k nim přizvaly, a tímto bych jim rád poděkoval", říká Petr Kučera, generální ředitel společnosti KOMIX.

"Chceme našim zákazníkům pomáhat řešit jejich problémy ve chvíli, kdy vznikají, a co více, jsme připraveni s nimi vytvářet prostředí, kde se potenciálním problémům předchází. Vytvářet systémy, které rozpoznávají události a samy volí způsob jejich řešení, systémy, které připraví informace pro strategické rozhodování", doplňuje Petr Kučera.

Společnost KOMIX proto rozšiřuje svou nabídku o konzultační služby v oblasti podpory manažerského rozhodování a firemních procesů.

Další články k tématům - ICT - implementace - reporting - ředitel - tisk - Petr Kučera

Článek KOMIX s.r.o. ze dne 4. února 2013 - pondělí

Další články od KOMIX s.r.o.