logo itpoint.cz

Lada Franková

Marketingová ředitelka společnosti Tesco Mobile ČR

Lada Franková - Tesco Mobile ČR s.r.o.logo Tesco Mobile ČR s.r.o.LinkedIn

Extra výhodnou nabídku, kterou jsme zpočátku zamýšleli jako časově omezenou, jsme se rozhodli pro naše zákazníky zachovat jakožto odměnu za důvěru, kterou nám projevují. Proto i příští rok budou moct volat a SMSkovat za jedny z nejnižších cen na trhu. Zároveň bychom ale dali rádi šanci i ostatním, kteří zvažují změnu či hledají možnost výhodného volání a významnou úsporu v rodinných rozpočtech.

Ještě více se zaměříme na hodnotu, kterou svým zákazníkům nabízíme. Chceme zůstat jedním z nejvýhodnějších virtuálů na trhu, ale současně začneme oslovovat i zákazníky s vyšší útratou, kteří ocení například originální datové portfolio.

Michal Matějičný

Finanční ředitel společnosti Tesco Mobile ČR

Michal Matějičný - Tesco Mobile ČR s.r.o.logo Tesco Mobile ČR s.r.o.LinkedIn

Těm, kteří nás podpořili při rozjezdu a pomohli úspěchu celého projektu, necháváme v platnosti jako poděkování současné podmínky. A pro ty, kteří si naši SIM kartu koupí nově, plánujeme výraznou investici do unikátního loajalitního programu. Myslím, že už teď se naši zákazníci mají na co těšit.

David Reichel

Ředitel divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy

David Reichel - CCV, s.r.o.logo CCV, s.r.o.LinkedIn

Elektronická výměna obchodních dokladů EDI zažívá v poslední době takový rozvoj, že se o ní začínají zajímat i společnosti z dosud méně penetrovaných oborů. Jako tuzemský lídr mezi poskytovateli EDI služeb si uvědomujeme vyšší potřebu vzdělávat tyto nové uživatele k efektivním způsobům nakládání s elektronickými dokumenty, proto jsme se rozhodli dále posílit i náš marketingový tým.

Pevně věřím, že se Ladislav Chovítek zasadí o další růst služeb našeho konsolidačního centra Orion pro elektronickou výměnu dokladů, které každodenně slouží tisícům obchodujících protistran.

Radek Chvosta

Obchodní ředitel společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Radek Chvosta - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.LinkedIn

Jsme rádi, že se můžeme účastnit této práce a přispět našimi zkušenostmi z praxe, protože se domníváme, že bez dobře připravené koncepce eHealth se české zdravotnictví dlouhodobě neobejde.

Thomas Steffen

Ředitel pro výzkum a vývoj, řízení kvality a služeb společnosti Rittal

Thomas Steffen - Rittal Czech, s.r.o.logo Rittal Czech, s.r.o.

Přinášíme koncept Industry 4.0 do oblasti výroby rozváděčů a to díky do sebe dobře zapadající nabídce společností Eplan, Cideon, Rittal a Kiesling, pomocí níž lze vytvořit hladký výrobní řetězec.

V podstatě, koncept Industry 4.0 je o datech, softwaru a rozhraní. Sladění, kterého jsme v rámci Friedhelm Loh Group dosáhli, může snížit náklady vznikající při výrobě rozváděčů až o 50 %.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Skype už celé roky boří komunikační bariéry a umožňuje svým uživatelům co možná nejlepší spojení s jejich blízkými. Je proto skvělé, že můžeme nyní představit první verzi revolučního Skype Translatoru, na jehož vývoji se podíleli i vývojáři z pražské pobočky Skype. Záleží nám na názoru našich uživatelů a maximálně se snažíme plnit jejich očekávání.

Právě oni nás svými nápady posouvají dál a pomáhají nám vytvářet ze Skype tu nejlepší komunikační aplikaci. Proto jsme našim uživatelům dali možnost produkt otestovat ještě před uvedením jeho finalní podoby a tím tak získat cennou zpětnou vazbu.

Miroslav Hübner

Předseda CACIO

Miroslav Hübner - Česká asociace manažerů úseků informačních technollogo Česká asociace manažerů úseků informačních technol

Prezentace na půdě Poslanecké sněmovny potvrdily vysokou úroveň vítězných a všech finálových projektů. Těší nás, že naše soutěž si za více než deset let své existence vydobyla renomované postavení a můžeme takto zviditelňovat kvalitně realizované i inovativní IT projekty jak ve veřejném sektoru, tak v komerční sféře. Nepochybujeme, že také nový ročník soutěže přinese řadu zajímavých projektů a naše odborná hodnotitelská komise bude mít z čeho vybírat.

Lumír Kulda

Specialista na LifeSize Cloud společnosti AUDIOPRO

Lumír Kulda - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Podle informací získaných od zákazníků v České republice využívá polovina z nich videokonference pro komunikaci se svými obchodními partnery. Přibližně desetina je pak využívá k řízení interních projektů a jako náhradu osobních schůzek.

Trendem, který videokonference umožňují, je posun od dlouhých porad ke kratším schůzkám zaměřeným na určité téma.

Ondřej Švrček

Obchodní ředitel společnosti Neogenia

Ondřej Švrček - Neogenia s.r.o.logo Neogenia s.r.o.LinkedIn

Cena je nastavena tak, aby dokázala konkurovat ostatním nástrojům výkonnostního marketingu. Na základě typu kontraktu může pronájem jednoho spotu začínat na 150 korunách. Předpokládáme tedy, že výkonnostní proximity kampaně se mohou brzy stát žádanou součástí marketingového mixu.

Instalace zařízení je totiž velmi rychlá a nenáročná na provoz či údržbu a výsledky jsou okamžitě vyhodnotitelné.

Roman Studený

Hlavní manažer projektu Spothill společnosti Neogenia

Roman Studený - Neogenia s.r.o.logo Neogenia s.r.o.LinkedIn

Spoty dokáží zaslat zprávu ve chvíli, kdy se uživatelé dostanou do jejich blízkosti, stráví v jejich okolí určený čas nebo naopak jejich dosah opustí. Rozezná také opakovanou návštěvu uživatele. Právě kombinace těchto scénářů umožňuje cílit na konkrétní zákaznické skupiny.

Aplikace pracuje s uživatelskými preferencemi a jednotlivé nabídky jsou tedy filtrovány na základě informací ukládaných v profilu uživatele.

Svatoslav Novák

Prezident ICT UNIE

Svatoslav Novák - ICT UNIE o.s.logo ICT UNIE o.s.

NEWPS.CZ je pro naše sdružení vítanou posilou, například díky svým zkušenostem v oblasti pokročilých řešení pro státní správu. Právě v tom se ICT UNIE dlouhodobě angažuje a v rámci veřejného sektoru usiluje mimo jiné o vytvoření jasných pravidel při budování a provozu informačních systémů.

Nová členská firma se určitě zapojí do čilého asociačního života, ať už jde o aktivity našich pracovních skupin nebo různé odborné i společenské akce, které pravidelně pořádáme.

135