logo itpoint.cz

Kamran Khan

Generální ředitel společnosti Search Technologies

Kamran Khan - INCAD, spol. s r.o.logo INCAD, spol. s r.o.LinkedIn

INCAD byl významnou společností specializovanou na podnikové vyhledávání po více než 15 let. Její pracovníci mají bohaté technické zkušenosti a také znalost předních vyhledávacích technologíí.

Připojení INCADu k týmu Search Technologies nejen výrazně rozšíří zákaznickou základnu, technické zázemí a možnosti v celé Evropě, ale také upevní naši pozici největší společnosti specializované na vyhledávací řešení ve světě.

Miroslav Michalko

Ředitel společnosti CELKOM Praha

Miroslav Michalko - Poslat balík na Zaslat.czlogo Poslat balík na Zaslat.czLinkedIn

Systém Zaslat.cz umožňuje zadávat zásilky také hromadně pomocí rozšířeného webového rozhraní ve speciální sekci webové aplikace. Další možností je import zásilek z CSV nebo XLS souboru. K dispozici je také napojení na systémy třetích stran pomocí webových služeb, tzv. API rozhraní (REST JSON/XML, SOAP XML).

Tyto nástroje jsou vhodné pro zákazníky, kteří realizují větší počet zásilek - typicky e-shopy, kamenné prodejny, inzertní portály a další.

Martina Koutníková

Marketing Manager společnosti Algotech

Martina Koutníková - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Již dnes je zřejmé, že produkt najde své uplatnění. Firmy oceňují jak jednoduché, stabilní a integrovatelné řešení kontaktního centra nabízející množství funkcí dle jejich vlastního výběru, tak přidanou hodnotu spočívající v tom, že se pracovníci kontaktního centra nemusejí zabývat dalšími činnostmi, které obstará právě Balíkonoš.cz. Šetření náklady je zřejmé.

Vladimír Přikryl

Generální ředitel společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Vladimír Přikryl - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Ukazuje se, že pacienti mají zájem na větším zapojení do léčebného procesu, a pokud tu možnost dostanou, určitě ji využijí. Za situace, kdy se zdravotnictví otevírá novým technologiím a způsobům komunikace, je pro české pacienty elektronická komunikace stále oblíbenější a běžnější typ kontaktu s lékařem. Vidíme v tom jasný trend.

Ivan Dvořák

Head of Marketing společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Ivan Dvořák - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.LinkedIn

Služba je velmi jednoduchá a přitom variabilní. Dá se přizpůsobit tak, aby vyhovovala požadavkům konkrétního zdravotnického zařízení. Své uplatnění najde i tam, kde lékaře pacient navštěvuje pouze nepravidelně. Mezi lékaři, kteří se rozhodli službu využívat, jsou zastoupeny téměř všechny odbornosti.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Skype QIK je stále ještě velice mladou aplikací, která přímo vybízí k tomu, abychom ji pomocí aktualizací posouvali stále dál a umožnili tak všem našim uživatelům co nejlepší bezprostřední spojení s jejich přáteli a rodinou.

Nejnovější verze Skype QIK je prozatím dostupná jen pro operační systémy iOS a Android, ale všichni uživatelé Windows Phone se mohou už v dohledné době těšit na jejich vlastní aktualizaci, na které momentálně usilovně pracujeme.

Luboš Tejkl

Personální ředitel společnosti Tieto Czech

Luboš Tejkl - Tieto Czech s.r.o.logo Tieto Czech s.r.o.LinkedIn

Prostředí společnosti je blízké mé povaze - přátelští lidé, smysluplná a velice odborná práce, rychle se měnící prostředí. Líbí se mi, že zde panují otevřené vztahy a práce lidi spojuje. Kromě jasně definovaných úkolů mě do Tieta přivedla touha být svědkem toho, jak se tvoří nové technologie, které ovlivňují budoucnost podnikání v oborech, kde jsem doposud pracoval.

Murali Sitaram

Generální ředitel pro partnerství a aliance společnosti Google

Murali Sitaram - VMware INClogo VMware INCLinkedIn

Zákazníci z řad velkých firem budou moci kombinovat svá cloudová prostředí VMware s bezpečným, škálovatelným a cenově výhodným veřejným cloudem od společnosti Google, který funguje na stejné infrastruktuře, díky které může Google poskytovat miliardy výsledků vyhledávání v řádu tisícin sekundy.

Bill Fathers

Výkonný viceprezident a generální manažer Cloud Services Business Unit společnosti VMware

Bill Fathers - VMware INClogo VMware INCLinkedIn

Jsme rádi, že můžeme rozšířit naši spolupráci se společností Google a nabídnout zákazníkům možnost využít bohatého portfolia služeb Google, a zároveň provozovat své kritické aplikace na platformě vCloud Air.

Michal Holub

International Sales Director společnosti Flowmon Network

Michal Holub - FlowMon Networks, a.s.logo FlowMon Networks, a.s.LinkedIn

Otevření australského zastoupení je pro nás cesta, jak lépe vyhovět potřebám zákazníků v regionu, který vnímáme jako opravdu perspektivní. Jeho potenciál jsme si potvrdili i na loňském veletrhu CeBIT Australia, kde jsme vystavovali v rámci oficiální expozice České republiky a kde byl o naše technologie velký zájem.

Jiří Tobola

Co-Founder and VP of Sales and Alliances at Flowmon Network

Jiří Tobola - FlowMon Networks, a.s.logo FlowMon Networks, a.s.LinkedIn

Počet našich zámořských zákazníků neustále roste. Proto jsme se rozhodli rozšířit naši tamní pobočku o Davida, který posune naše tamní aktivity zase o úroveň výš.

135