logo itpoint.cz

Martin Cígler

Předseda představenstva společnosti Cígler Software

Martin Cígler - CÍGLER SOFTWARE a.s.logo CÍGLER SOFTWARE a.s.LinkedIn

Cíle našeho spojení s Vemou a ambice nového holdingu jsou jasné - konsolidace produktového portfolia a zákaznické sítě. Celá řada našich klientů se zajímá o sofistikovaná řešení pro zpracování mezd a řízení lidských zdrojů, protože ta patří mezi nejsložitější a nejvíce závislá na legislativě.

A právě produkty a služby společnosti Vema považujeme v této oblasti za nejlepší na trhu

Jaroslav Salva

Obchodní a marketingový manažer společnosti WBI Systems

Jaroslav Salva - WBI Systems a.s.logo WBI Systems a.s.LinkedIn

Věříme, že toto spojení významně napomůže v pokračování dynamického růstu WBI Systems směrem k potvrzení pozice silného systémového integrátora. Integrátora, který přináší zákazníkům řešení využívající výhod již existujících Microsoft produktů ve spojení s oborovými znalostmi našich konzultantů.

Marek Procházka

Ředitel divize CCV Business Solutions společnosti CCV Informační systémy

Marek Procházka - CCV, s.r.o.logo CCV, s.r.o.LinkedIn

Vzhledem ke skutečnosti, že se na problematiku řízení skladů dlouhodobě zaměřujeme a také specializujeme v rámci partnerské sítě Microsoftu, vnímáme novou verzi Microsoft Dynamics AX jako velkou příležitost k posilování výkonnosti logistických procesů firem.

Vladimír Přikryl

Generální ředitel společnosti CompuGroup Medical Česká republika

Vladimír Přikryl - CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.logo CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Naše řešení provádí automaticky vyhodnocení a vyznačí léky skutečně vyzvednuté, nevyzvednuté, nahrazené substitucí nebo jiným balením a předepsané v jiném zdravotnickém zařízení.

Jakýkoli předpis, který lékař pacientovi vystaví, se dále také v informačním systému porovnává s léky, které mu již dříve předepsal nebo které pacient užívá chronicky a dále i s kompletní lékovou historií pacienta. Následně systém upozorní lékaře na možné nežádoucí interakce, na duplicitní léky, nebo na obdobné léky.

Petr Janda

Jednatel společnosti Veracomp

Petr Janda - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům představit Cloud4Wi řešení, které jim přináší vysoce maržové obchodní příležitosti v různých segmentech trhu jako je maloobchod, pohostinství, volný čas, zdravotní péče, vzdělávání a dalších.

Josef Šelepa

Generální ředitel společnosti TTC TELEKOMUNIKACE

Josef Šelepa - TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o.logo TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o.

Cílem této změny bylo zejména upevnění pozice TTC MARCONI v oblasti systémové integrace komunikačních a bezpečnostních řešení a speciálních aplikací pro korporace. Společnost bude i nadále používat obchodní jméno TTC MARCONI.

Jan Gerhart

Obchodní ředitel pro cloudové řešení a služby společnosti Infinity

Jan Gerhart - Infinity a.s.logo Infinity a.s.LinkedIn

Nejčastější argumenty pro přechod na virtualizované řešení jsou pro firmy ušetření fyzického místa na umístění serverů, úspory elektrické energie v řádech desítek procent, vyšší efektivita práce a lepší dostupnost aplikací.

František Zeman

Generální ředitel společnosti Algotech

František Zeman - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.LinkedIn

Jsem hrdý na to, že se z akce naší společnosti postupně stává jedno z nejvýznamnějších míst setkání předních ICT společností, jejich zákazníků a ICT odborníků. V letošním roce jsme na Zákaznickém dni představili spolu s partnery akce opět řadu novinek, které, jak pevně věříme, zákazníky zaujmou.

Jsme potěšeni, že nás naši zákazníci, jak vyplývá i ze závěrů uspořádané ankety, vnímají jako preferovaného a velmi spolehlivého partnera, protože to jen potvrzuje, že hodnoty, na kterých v naší společnosti stavíme, jsou správné. Naším cílem je budování dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky, a to nelze bez důvěry, spolehlivosti a zejména osobního přístupu, který se snažíme v naší společnosti plně realizovat ve vztahu ke všem našim zákazníkům.

Také bych chtěl účastníkům akce poděkovat za to, že v rámci Zákaznického dne podpořili náš Nadační fond Algo. Získané prostředky budou hned využity ve prospěch potřebných, protože žádostí našemu fondu neustále přibývá, a my jsme rádi, že můžeme pomoci.

Petr Dvořák

Viceprezident pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone

Petr Dvořák - Vodafone Czech Republic a.s.logo Vodafone Czech Republic a.s.LinkedIn

90 % zákazníků, kteří si službu pořídili během pilotního provozu, uvedlo, že by Připojení bez kabelu doporučili svým známým. Právě tyto pozitivní reakce nás přesvědčily, že máme do komerčního provozu přejít okamžitě.

Martin Sahula

Produktový manažer společnosti KOMIX

Martin Sahula - KOMIX s.r.o.logo KOMIX s.r.o.LinkedIn

Sociální sítě nás naučily, že jakákoli informace se šíří okamžitě do mnoha směrů a stejně rychle přichází i reakce na ni. Nástroj ADVANTA využívá všech výhod, které funkce známé ze sociálních sítí přinášejí.

Kromě atraktivní licenční politiky může být pro české firmy zajímavé, že ADVANTA běží v prostředí firemního intra/extranetu a lze k ní přistupovat prostřednictvím webového prohlížeče, třeba i z mobilních zařízení.

Pro firmy, které nedisponují potřebnou infrastrukturou, budeme moci v brzké době nabídnout ADVANTU jako službu.

Petr Plodík

Manažer divize IBM společnosti DNS

Petr Plodík - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Společnost DNS je VAD distributorem technologií IBM POWER na českém trhu již 17 let. Servery s procesory POWER prodáváme pro jejich bezkonkurenční spolehlivosti, vysoký výkon, ale především díky nejlepšímu TCO celého stacku - především v cloudovém prostředí.

Pevně věřím, že technologie POWER8 osloví i nové zákazníky svým důrazem na open prostředí nebo vysoký výkon při práci s daty. Velkou budoucnost vidím v integrovaných řešeních POWER serverů a softwaru IBM.

135