logo VMware INC

VMware představuje nové integrace s technologiemi Dell

Nové integrace produktů s řešeními Dell EMC rozšiřují možnosti koncových řešení VMware a pomáhají zákazníkům realizovat přínosy transformace pracovišť prostřednictvím mobilních, stolních a cloudových technologií.

Díky integraci nejlepších řešení na trhu mohou podniky všech velikostí a zaměření s různými typy implementací využít konvergovanou infrastrukturu k optimalizaci integrovaných desktopových a aplikačních pracovních zátěží a pomocí jednotné správy koncových bodů (Unified Endpoint Management - UEM) zjednodušit správu a výrazně snížit náklady.

Integrace mezi platformou VMware AirWatch a sadou nástrojů Dell Client Command Suite rozšiřuje možnosti vzdálené správy klíčových atributů hardwarových systémů Dell a obohacuje systém pro jednotnou správu koncových bodů AirWatch Unified Endpoint Management (UEM).

Společnost Dell na konferenci Dell EMC World dále představila produkt Dell EMC VDI Complete Solutions - komplexní řešení pro virtualizaci desktopů a aplikací využívající virtualizační platformu VMware Horizon spolu s infrastrukturou optimalizovanou pro pracovní zátěž, integrovaným softwarem a volitelnými tenkými klienty Dell Wyse za bezkonkurenční cenu.

Tato integrovaná řešení ukazují výhody Dell Technologies, jedinečné skupiny firem, které poskytují nezbytnou infrastrukturu pro digitalizaci podniků, transformaci IT a ochranu nejdůležitější součásti majetku - informací.

Zdokonalování jednotné správy koncových zařízení VMware AirWatch

Řešení VMware AirWatch se integruje se sadou nástrojů Dell Client Command Suite pro správu komerčních klientských PC a rozšiřuje možnosti správy u klíčových systémových atributů. Díky této integraci mohou správci IT získávat důležité informace o stavu celého systému, konfigurovat nastavení základního vstupně výstupního systému (Basic Input/Output System - BIOS) a provádět nápravná opatření ze stejné řídící konzole AirWatch, jaká slouží ke správě veškerých pravidel pro operační systémy Windows, aplikací a koncových bodů v celé organizaci.

Díky možnosti na požádání získat informace o klíčových atributech systému - včetně servisního kódu, verze BIOS a stavu baterie - může IT aktivně spravovat komerční PC Dell přímo pomocí řešení AirWatch a minimalizovat tak dobu odstávek a zajišťovat nepřetržitost provozu.

Tato integrace pomáhá IT vyhodnocovat zabezpečení BIOSu a přijímat patřičná opatření k nápravě stavu či zajištění souladu s předpisy. IT může na dálku z jedné administrátorské konzoly AirWatch nastavovat hesla v BIOSu, umožnit využití modulu TPM (Trusted Platform Module) a provádět úpravy na zařízeních, která nesplňují předepsané požadavky.

To je další příklad toho, jak se řešení AirWatch vyvinulo z nástroje pro řízení podnikové mobility (Enterprise Mobility Management - EMM) v nástroj pro jednotnou správu koncových zařízení (UEM).

Ucelená řešení pro virtualizaci desktopů - rychlá a jednoduchá

Implementace řešení pro virtualizaci koncových zařízení může být nákladná, nejistá a s obtížně vyčíslitelnými skutečnými náklady na pořízení. Produkt Dell EMC VDI Complete Solutions představuje komplexní řešení pro virtualizaci desktopů a aplikací, které lze rychle nasadit a snadno spravovat.

VDI Complete zahrnuje plně integrovaná, přednastavená a předem testovaná hyperkonvergovaná zařízení (Hyper-converged Infrastructure - HCI) řady VxRail, která jsou jedinými HCI zařízeními na trhu založenými na VMware vSAN a jsou zkonstruována ve spolupráci se společností VMware.

Zákazníci mohou využít jediné, předpřipravené řešení se všemi nezbytnými komponenty potřebnými k poskytování virtuálních desktopů a aplikací, přičemž proces nasazení vyžaduje polovinu kroků a trvá poloviční dobu oproti zavádění samostatných řešení.

Zákazníci si mohou zvolit z různých nabízených konfigurací a začít v malém měřítku s předvídatelným růstem nákladů při rozšiřováním řešení podle potřeby a s možností postavit či zakoupit lokální nebo cloudově řízené řešení.

Zákazníci také mohou využít zjednodušeného procesu pořízení a prodeje a výrazně ušetřit na hotovém komplexním řešení (infrastruktura, software a koncové body) v porovnání s nákupem stejných řešení po částech podle ceníku.

Článek VMware INC ze dne 6. června 2017 - úterý

Další články VMware INC

Integrované řešení pro realizaci IoT podnikových projektů vzniká ve spolupráci SAP a VMware

Virtualizace Windows na počítačích Apple

Zavádění cloudu v podnikovém prostředí s podporou partnerství IBM a VMware

Moderní informační technologie ovlivní vývoj bankovnictví

Inovace programu VMware Cloud Provider

Nová sada nástrojů VMware vRealize Suite 2017 rozšiřuje podporu multicloudového prostředí

Nová platforma vCloud NFV-OpenStack pro virtualizaci síťových funkcí

VMware Horizon v cloudu Microsoft Azure

Workspace ONE zlepší dostupnost aplikací pro podnikové uživatele Chrome OS

VMware představuje nové integrace s technologiemi Dell

Podnikový internet věcí pod kontrolou

vCloud NFV 2.0 zjednodušuje implementaci a provoz

vCloud NFV jako základ pro transformaci a modernizaci sítí

Digitální transformace s podporou VMware NSX

Partnerství VMware s Adaptiva pomáhá s přechodem na Windows 10

VMware představuje inovace Workspace ONE

Rychlá a jednoduchá správa mobilních zařízení s AirWatch Express

Vlastní zaměstnanci představují největší riziko kybernetických útoků

Rozpory v názorech manažerů firem na kybernetickou bezpečnost

vRealize Suite 7 pro správu hybridního cloudu

Workspace ONE - platforma pro digitální pracovní prostředí

Integrace mobilní bezpečnosti ve firmách

Nová řešení VMware pro správu cloudu

Digitální technologie podporují zaměstnanci všech věkových kategorií

VMware a EMC společně do cloudu

Přechod na Windows 10 s podporou nástrojů VMware

Firemní mobilita přináší víc než jen posun v technologiích

Nové datové centrum pro vCloud Air VMware v německém Frankfurtu

vCloud for NFV - unifikovaná cloudová platforma pro virtualizaci síťových funkcí

Bask Iyer je novým IT ředitelem VMware

vCloud Air s integrací Google Cloud Platform pro lepší přístup ke službám veřejného cloudu

Inovace VMware vCloud Air reagují na požadavky firemních zákazníků

Další datové centrum pro VMware vCloud Hybrid Service v Evropě

Nesoulad mezi IT oddělením a zbytkem firmy negativně ovlivňuje její výkon

vCloud Hybrid Service v Evropě

VMware rozšiřuje divizi výpočetních řešení akvizicí AirWatch

Ben Fathi - nový CTO VMware

Specializovaná řešení správy cloudu pomáhají zákazníkům poskytovat IT jako službu