logo

Alan Ilczyszyn: nový Key Account Manager Alcatel-Lucent

Novým Key Account Managerem Alcatel-Lucent se stal Alan Ilczyszyn, který převezme zodpovědnost za prodej a budování vztahů se společností T-Mobile Czech Republic. Alan Ilczyszyn má řadu zkušeností v oblasti telekomunikačních technologií a telekomunikačních služeb.

Krátce po studiích nastoupil Alan Ilczyszyn (32 let) do společnosti Telefónica O2 Czech Republic, kde se postupně vypracoval až na pozici sales managera (obchodní manager pro segment finančních institucí). Do společnosti Alcatel-Lucent Czech, s.r.o. přichází z firmy Siemens IT Solutions and Services, s.r.o., kde poslední dva roky působil jako Head of Business Unit Services Industries.

"Alan Ilczyszyn má bohaté zkušenosti v oboru Telco/ICT. Během své dosavadní kariéry prokázal své schopnosti v oblasti úspěšného vedení obchodních projektů a komunikace s klíčovými zákazníky. Jedenáct let zkušeností v telekomunikacích je zárukou obrovských znalostí tohoto prostředí a potřeb zákazníků. Jsem pevně přesvědčen, že Alan Ilczyszyn bude pro společnost Alcatel-Lucent velkým přínosem a přispěje k dalšímu rozvoji naší firmy," říká David Grundel, generální ředitel Alcatel-Lucent Czech.

"Jsem rád, že se budu moci podílet na dalším rozvoji jedné z nejvýznamnějších firem v oboru telekomunikačních technologií, která disponuje obrovským inovačním potenciálem díky práci vědeckých týmů Bellových laboratoří," těší se na svoji práci nová posila managerského týmu Alcatel-Lucent Czech, Alan Ilczyszyn a dodává: "Jsem připraven pokračovat v posilování vztahů s našim významným obchodním partnerem, společností T-Mobile Czech Republic."

Alanovou největší relaxací je sport. Nejraději se věnuje golfu, tenisu, rád lyžuje, hraje fotbal a hokej a jeho velkou zálibou je práce na zahrádce.

Další články k tématům - manager - Alan Ilczyszyn - David Grundel

Článek ze dne 24. března 2011 - čtvrtek

Další články od Alcatel-Lucent Czech, s.r.o.