logo

ANECT opět obhájil certifikace Symantec

ANECT splnil náročné podmínky partnerského programu Symantec a zajistila si tak důležité certifikace na další období. ANECT tak prokazuje technické, obchodní i projektové znalosti a dovednosti, které mu zajišťují lepší pozici a viditelnost na trhu.

Kromě tradičních řešení v oblasti informační bezpečnosti, jako jsou například ochrana koncových stanic, filtrování e-mailového či webového provozu nebo klasifikace dokumentů na klientských stanicích, získal ANECT rovněž certifikaci pro produkty Data Loss Prevention (DLP) a tím rozšířil nabídku poskytovaných bezpečnostních řešení o další klíčový prvek ochrany dat ve firmách a organizacích.

"Jako dlouholetý partner společnosti Symantec jsme využili možnosti být jednou z prvních IT společností, které nabízejí inovativní řešení v oblasti informační bezpečnosti", uvedl Vladimír Vavřich, obchodní ředitel společnosti ANECT. "Díky nové specializaci na Data Loss Prevention jsme rozšířili naše portfolio o řešení ochrany před únikem důvěrných interních informací."

Vedle návrhu bezpečné komunikační infrastruktury a implementace bezpečnostních řešení poskytuje ANECT rovněž služby v oblasti bezpečnostních testů a auditů i řízení rizik při provozu ICT.

Partnerský program Symantec je založen na technologických specializacích, které definují odborné znalosti a zkušenosti partnerů v jednotlivých produktových oblastech a řešeních. ANECT, tradiční partner společnosti Symantec v oblasti bezpečnosti, se do programu zapojil jako jeden z prvních a získal status Symantec Platinum Partner.

Další články k tématům - audit - certifikace - DLP - ICT - infrastruktura - Vladimír Vavřich

Článek ze dne 20. března 2012 - úterý

Další články od Anect a.s.