logo

Specializace Cisco Data Center Unified Computing Authorized Technology Provider pro ANECT

Společnost ANECT získala v červnu specializaci Cisco Data Center Unified Computing Authorized Technology Provider. Díky této specializaci je ANECT jako jedna ze tří firem v ČR oprávněn poskytovat řešení Cisco UCS.

Tato specializace dokladuje vysokou odbornost firmy ANECT v oblasti návrhu a implementace virtualizovaných serverových systémů pro datová centra na bázi technologie Cisco UCS (Unified Computing System) a opravňuje ANECT k dodávkám této komplexní technologie. Předpokladem k udělení této specializace byl zisk řady osobních odborných certifikací a významná investice do laboratorního a demo vybavení. Důležitou součástí této aktivity je také rozvoj spolupráce s firmou EMC v oblasti systémů pro ukládání dat a s VMware v oblasti virtualizačních technologií.

"Jsme rádi, že jsme tuto specializaci získali, i když pro to bylo potřeba značných investic do lidských zdrojů i vybavení. Díky tomu jsme jako jedna ze tří společností v ČR schopni nabízet špičkovou technologii Cisco UCS. Je to pro nás významný krok pro upevnění dlouholeté spolupráce se společností Cisco,“" řekl Jaroslav Hloušek, generální ředitel společnosti ANECT.

Řešení Cisco UCS nabízí oproti konkurenci jednotné konvergované řešení blade serverů, LAN a SAN infrastruktury. Pro získání specializace pro takto komplexní řešení bylo třeba proškolit zaměstnance ANECTu na různé technologie. Kromě získání znalostí samotného Cisco UCS bylo potřeba získat certifikace také v oblasti řešení VMware a EMC. ANECT se tak stal teprve třetí společností v ČR, která tuto specializaci získala.

Další články k tématům - certifikace - EMC - LAN - SAN - specializace - VMware - Jaroslav Hloušek

Článek ze dne 29. července 2010 - čtvrtek

Další články od Anect a.s.