logo

Jan Zinek: nový ředitel sekce řízení projektů ANECT

Novým ředitelem sekce řízení projektů společnosti ANECT se stal od června 2011 Jan Zinek. Mezi jeho klíčové úkoly patří operativní řízení sekce v souladu se strategií společnosti, zajištění fungování podřízeného organizačního útvaru a zvyšování kvality služby projektového řízení.

Jan Zinek je absolventem Střední obchodně-technické školy a studoval MBA na Business School Nederland v rámci programu IMC association. Rovněž absolvoval řadu školení z oblasti projektového řízení, je certifikovaným projektovým manažerem Mezinárodní asociace pro projektové řízení a držitelem certifikace projektového řízení dle standardu ISO 10006:2003.

Jan Zinek má dlouholetou zkušenost s řízením lidí, plánováním, přípravou a realizací nejrůznějších projektů v IT/Telco sektoru, kde působí již 10 let. Ve společnosti ANECT je od roku 2006, kde nejprve působil na pozici projektového manažera a od roku 2009 byl vedoucím projektové kanceláře.

Před příchodem do ANECTu pracoval převážně na manažerských pozicích v odděleních síťového provozu ve společnostech Unient communication, Interoute, Czech On Line a Zephyr communication.

Jan Zinek (33) je ženatý a má dva syny. Hovoří plynně anglicky a mezi jeho zájmy patří rodina a Harley Davidson.

Další články k tématům - ředitel - MBA - ISO - certifikace - Jan Zinek

Článek ze dne 7. července 2011 - čtvrtek

Další články od Anect a.s.