logo

ANECT rozšířil své portfolio o řešení firmy Outpost24

ANECT díky novému parnerství s Outpost24 rozšiřuje své portfolio o nová řešení pro vyhodnocování a řízení bezpečnostních rizik.

"V době, kdy počet bezpečnostních hrozeb rychle narůstá a spolu s tím i jejich závažnost, hledají firmy stále častěji nové a účinnější způsoby ochrany. Spolupráci se společností Outpost24, významným poskytovatelem řešení pro řízení bezpečnostních rizik, proto velmi vítáme, neboť přináší našim klientům nové možnosti, díky kterým mohou rozšířit své dosavadní bezpečnostní mechanismy a nová bezpečnostní rizika lépe zvládat," řekl Petr Panáček, ředitel projekční sekce ANECT.

Díky nově vzniklému partnerství bude nyní ANECT moci rozšíří část svého portfolia zaměřeného na informační bezpečnost o řešení společnosti Outpost24. Integrovaná řešení obou firem pomohou zákazníkům lépe chránit jejich data a majetek a umožní jim rovněž lépe splňovat požadavky nejrůznějších norem. Současně jim to umožní optimalizovat komunikační a informační technologie.

"Spolupráce s firmou ANECT nás velmi těší. Vnímáme ji jako klíčový krok pro představení našeho portfolia služeb bezpečnosti a prevence IT na český trh. Neoprávněný přístup se v dnešní době rychle stává jednou z nejvážnějších hrozeb každé IT sítě, které velmi poškozují jejich vlastníky. Skutečnost, že ANECT je jedním z hlavních hráčů na českém trhu IT služeb, nám nyní dává možnost oslovit mnohem více společností a organizací než dosud a přesvědčit je o výhodách řešení společnosti Outpost24 pro vyhodnocování a řízení bezpečnostních rizik," komentoval partnerství Aart Strang, manažer společnosti Outpost24 pro Českou republiku.

Článek ze dne 22. prosince 2009 - úterý

Další články od Anect a.s.

ANECT rozšířil své portfolio o řešení firmy Outpost24

Senioři se podíleli na tvorbě vlastního webového portálu